Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiç darbe almadığı için dayanıksız olabilir. Ama yanıltabilir de. İki gözümün çiçeğinin kondüsyon kaybetmiş hali Kizaru çizdi. :a:

İzin verse de Luffy vurmaz. Son bölümle beraber iki yıllık aradan sonra geride bıraktığı şerefini layığıyla aldı bebeğim. <3
Lol Ray güzellemesi gibisi yok :D Kizaru Ray i küçümsediği için basit bir çizik alıyor 5 dk daha uğraşsa kalbi tekleyecek Ray Kizaru'ya ne yapacaktı :D Allahtan Kuma geliyor da çare buluyor seriyi erken finalden kurtarıyor.

Öyle olsa Sanji'nin ajitasyonuna ne olacaktı? :D
Japonları gereksiz dramatize etmeleri işte. Bkz: Naruto
Tam hatırlamıyorum belki de kestiği bacak kazada hayalanmış da olabilir ki bu daha çok işine yarar. Okyanusa iki üç damla kan damlatıp köpekbalıklarını çekeceksin yanına, sonra mis gibi cız bız.

Oo konu farklı yerlere gidiyor. :/ Ne ara niye bıraktı şerefini ve niye son bölümle aldı?
Son bölümde o iki yıl öncesinin havasını verdi ciğerim. İki yıldan sonra ilk kez Luffy, Luffy gibiydi. :)

Lol Ray güzellemesi gibisi yok :D Kizaru Ray i küçümsediği için basit bir çizik alıyor 5 dk daha uğraşsa kalbi tekleyecek Ray Kizaru'ya ne yapacaktı :D Allahtan Kuma geliyor da çare buluyor seriyi erken finalden kurtarıyor.
Kuma, Rayleigh'i bir yere mi fırlattı kardeş. Mekan belli :a::a:

Tam hatırlamıyorum belki de kestiği bacak kazada hayalanmış da olabilir ki bu daha çok işine yarar. Okyanusa iki üç damla kan damlatıp köpekbalıklarını çekeceksin yanına, sonra mis gibi cız bız.
Onu ben yazacaktım da malum hafıza boş. Emin olamadım. :S

Kizaru orada kara kralı alamazdı.Boynu bükük çaresiz bir şekilde kılıç sallıyordu.Dişlerini geçiriyordu elbette açık verirse yaralayıp indirirdi orası ayrı.Ancak alamayacağının da farkındaydı öyle bir sürpriz olmazsa.Ray çok daha fazlası belki de orada göstermedi Garp'ın ettiği efsane lafına bakın.

Bu seride seviye farkları var.Ancak mangayı okurken çoğumuz yanılıyoruz bence.Neden derseniz Croco zayıf görülüyor mesela ama herkes bu adamı ciddiye alıyor farkettiyseniz.Çünkü Squardo'nun beyazsakalı delmesi gibi fırsatını verirsen düşük kademe bile seni ciddi yaralayabilir.

Hani bir tık yukarda söylemleri var ya hep.İşte o iki tık arasında sadece yarım santim fark olduğunu düşünün.Bence seride olaylar bu şekilde dönüyor.Öyle düşününce Croco'nun önüne geleni durdurması ve hatta Jinbei'nin Mom'u uçurabilmesi anlam kazanıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık