Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hem ana karakter için yenilmesi imkansız bal torpil var de. Hem de Katakuri yenemedi diye ez.

Mantık müthiş.:D
Senin mantık süper ya, Oda yapıyor kabul edelim :hhh:

Dövüşü rezil ettiğinden iki karakteri de rezil etti bu yüzden ikisini de gömüyorum bunu anlamak çok zor olmasa gerek gerçi senin gibi Dof vs Luffy'den, Kata vs Luffy'den hatta ve hatta Kıraker vs Luffy'den mantık çıkaran birinin bunları anlaması çok zor :oleyo2:

Senin mantık süper ya, Oda yapıyor kabul edelim :hhh:

Dövüşü rezil ettiğinden iki karakteri de rezil etti bu yüzden ikisini de gömüyorum bunu anlamak çok zor olmasa gerek gerçi senin gibi Dof vs Luffy'den, Kata vs Luffy'den hatta ve hatta Kıraker vs Luffy'den mantık çıkaran birinin bunları anlaması çok zor :oleyo2:
Bir mantığı yoksa neye göre Magellan'ın Kata'yı yenebileceğini söylüyorsun?

Aslında adam haklı eğer Kata karşısında Zoro olsaydı Kata haliyle gene güçlü olacaktı ama Zoro inanılmaz dayanıklılığı ile dövüşe devam edebilecek yıkılmayacak ve son noktayı koyacak teknik ile tek atıp geçecek ve herkesin mantığına uygun bir dövüş izlemiş olacaktık işte mantıklı dövüş budur. Ne o öyle dayak ye sonra o seviyeye gelip yen Zoro öylemi o seviyeye gelmeden tek atıyor onun için mantıklı.
İşin içine sadece dayanıklılık demişsin ama birden düşmanına aşık olmasını, ikide bir neden kalkmıyorsun diye böğürmesini, anamı dövecen mi saçmalığını eklememişsin yada kendisini deşmesini. Ortada sadece dayanıklılık olsa çok güzel överdim.
Vallaha Ferit her şeyi sen söylüyon. Bir şey anlamadım.
Nerede Magellan'dan bahsetmişim ? Ulen söylemediğim şey üzerinden bana yükleniyorsun sonra söylemediğim şey üzerinden her şeyi sen söylüyorsun diyorsun :oleyo2:

Zoro ve Ace fanları aşktan bahsedip Kata'yı mı eleştirmeye başlamış. Zoro-Mihawk ve Ace-Wb savaşlarına baksınlar bakalım kim aşık olup da elemanları hayatta bırakmış. Luffy'nin savaşında en azından Luffy, Kata'ya bir şeyler gösteriyor da adamı etkiliyor. Bu konuda son konuşması gerekenler Zoro ve Ace fanları bence.

Forumun çok değişik bir güç seviyesi algısı var. Magellan nasıl yonko 4. Adamı seviyesinde anlamak güç. Adam tek başına karasakal tayfasını teklemiş. Jimbei, Luffy, Croco, Inavkov gibi 4 orta topu aynı anda tutmuş ve üstün gelmiş bir karakter. Bu forumda yonko 4. Adamı denilen birde çöp Croco var. Akıl alır gibi değil ikisini aynı seviyeye koymak.
Ha bu arada Kata ile kıyaslamayın. Kata bambaşka bir seviyenin adamı

Magellanın meyvesi sakat.Rakibi buna dokunmadan savaşa biliyor ve hakiside iyiyse rahat alir magellani bence. Craker daha rahat alir magellani hatta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık