Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CP0 için Yonkou ile karşılaşmış oluşum deyip ( üstelik geri çekilen taraf Yonkou Teach ) , Dragon'un özellikle CP son yıllarda ciddi derece güçlendi demişken altını muhakkak doldurmak zorunda E.oda.
Ki bunu Lucci liderliğinde nasıl yapar bilemedim.
Ya bunlar bölük bölük bir tümenin şefi Lucci , ya da direk lideri ki bence ikincisi.

CP0 Gorosei'e bile hesap sormayan bir birim nasıl olacak bu iş çözemedim.
Spandam örneği önemli bence. Belki üyeler daha güçlüdür fakat politik güçler belirliyordur lideri. Zira Spandam babasını iyileştirip Luccinin üstü olma peşinde. Bence işlendiğinde farklı bi şeyler görürüz. Lucci en güçlüleri değildir.

Evet neden ilginç.Boundman sağ kola üstünlük kuruyor imparatora savunma yaptırıyor.Shanks'in akainuyu durdurmasından aman aman bir farkı yok.Buradan akainudan üstün demiyorum yanlış anlaşılmasın.
Katakuri G4 den yumruk yerken sakinleşiyordu :) ayrıca kata g4 e vurduğunda luffy nin gözlerine bakarsan elektrikleri gidiyordu luffy nin. G4 zayıf teknik demiyorum yanlış anlaşılmasın. Luffy geliştikçe g4 de gelişecek o yüzden g4 amiral demek bana uçuk geldi.

Katakuri G4 den yumruk yerken sakinleşiyordu :) ayrıca kata g4 e vurduğunda luffy nin gözlerine bakarsan elektrikleri gidiyordu luffy nin. G4 zayıf teknik demiyorum yanlış anlaşılmasın. Luffy geliştikçe g4 de gelişecek o yüzden g4 amiral demek bana uçuk geldi.
Sakinleşecek tabii sakinleşmese 3 darbe hakkı daha vardı en fazla sonra bitişi verecekti k.haki sağolsun yırtmayı başardı.Geleceği görüp karın boşluğuna vuran adam hiç mi etkilemeyecek yonko mu oldu Luffy de gülümsesin olacak o kadar.Neyi uçuk geliyor anlamıyorum ki.Yahu Luffy yakında yonko indirecek hala söyleneceksiniz amiral seviyesine gelemedi diye ne bitmek bilmez seviyeymiş çözen beri gelsin.

Spandam örneği önemli bence. Belki üyeler daha güçlüdür fakat politik güçler belirliyordur lideri. Zira Spandam babasını iyileştirip Luccinin üstü olma peşinde. Bence işlendiğinde farklı bi şeyler görürüz. Lucci en güçlüleri değildir.
Stussy mi en güçlüleri :D Hala inanmak istemiyorsunuz anlıyorum bir Luffy dövdü psikolojisi mevcut ama göreceksiniz.Full beden koka bir Lucci hayal et o meyveyle.Mihawk gibi bu konuyu da beklemeye alın görürsünüz ileride.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık