Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Boş hayaller.
Dragon savaşı başlatır, Sabo ilkinde hafızam kayıptı şimdi yapın da göreyim der, Garp da bu sefer Akainuyu sağlam pataklar. :)

Yalarun :(
Dragon ne zaman savaş başlatacak karakterde olmuş da savaş başlatacakmış.Kumaya binip sırtına kırbaç vuruyorlar bunlar daha bekliyor :( Sabo amirallerden peşi sıra tokat yemeye başlayınca keşke hafızam kayıp olsaymış der.Garp pataklar o ayrı ama mevzuda denizciler yok ise.

Bu arada seride aura meselesi gittikçe gözümüze sokuluyor.

Sumocunun auradan bahsetmesi.
Zoro'nun kılıçtaki aurayı hissedip bana ver demesi.
Ray'in saldırıların arkasında aura vardır onu görüp hissetmeye çalış demesi.

Mangaka birşeylerin temelini oluşturuyor gibi.

Bu arada Zoro'daki kötü aura şeytani ve uğursuz olarak adlandırılmıştı.Tıpkı Sharingan gibi onda da uğursuz çakra diye o aura muhabbetini hatırlıyorum.Naruto uzmanı varsa aramızda aslında birşeyleri bağlayabilir buradan benden söylemesi.

Bu arada seride aura meselesi gittikçe gözümüze sokuluyor.

Sumocunun auradan bahsetmesi.
Zoro'nun kılıçtaki aurayı hissedip bana ver demesi.
Ray'in saldırıların arkasında aura vardır onu görüp hissetmeye çalış demesi.

Mangaka birşeylerin temelini oluşturuyor gibi.

Bu arada Zoro'daki kötü aura şeytani ve uğursuz olarak adlandırılmıştı.Tıpkı Sharingan gibi onda da uğursuz çakra diye o aura muhabbetini hatırlıyorum.Naruto uzmanı varsa aramızda aslında birşeyleri bağlayabilir buradan benden söylemesi.
Bu aura muhabbeti hakkında aklıma dün birşey geldi unutmuştum. Sen yazınca hatırladım. Hatta @Roronoa Zoro ile konuşmuştuk.

@Roronoa Zoro

Urashima aurayı nasıl hissetti demiştin ya kanka... Adamda samuray kanı varmış nasıl atladık orayı ? Samuray kanı olduğu için hissetmiş olabilir gayet.

@Jacques Bro Zoro'ya "Luffy sen dalmasan ben dalacaktım" diyen sendin değil mi :D
Şuna ne diyorsun xD Zamanında nasıl da mutluymuş baksana :oleyo2:

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık