Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam işte, ''Dünyadaki katanalar içinde'' kısmına giriyor o. Bisento da katana oluyor ama Wazamono olmuyor.
Ben bisentonun isimli kılıçlar listesinde olduğunu söylemiyorum. Oda'ya göre bisento da isimli isimsiz farketmez kılıç kategorisine giriyor diyorum. İlk mesajda bir anlam karmaşası olmuş, sanki bisento da isimli kılıçlar listesinde gibi. Ordaki bisentonun hangisi olduğunu tabii ki bilemeyiz. Ama burdan şu anlam çıkar: Bisentolar kılıç olarak değerlendiriliyor.

Ben bisentonun isimli kılıçlar listesinde olduğunu söylemiyorum. Oda'ya göre bisento da isimli isimsiz farketmez kılıç kategorisine giriyor diyorum. İlk mesajda bir anlam karmaşası olmuş, sanki bisento da isimli kılıçlar listesinde gibi. Ordaki bisentonun hangisi olduğunu tabii ki bilemeyiz. Ama burdan şu anlam çıkar: Bisentolar kılıç olarak değerlendiriliyor.
Yazdığımu okudun mu? Bisento, mızrak vs katana kategorisine giriyor diyorum, wazamono (iyi kesen kılıç) kategorisine girmiyor. Çeviri öyle.

Luffy fedakarlıklara saygısı olan bi adam, bunu görüp de Luffy'ye saygı duymamak taş kalpliliktir! :)
Yine kendi hikayeni tartışılmayacak gerçeklik diye koyuyorsun ortaya. Fantazi dünyası izliyoruz, Ace'nin yaptıklarını görüp saygı duymamak da bana göre gevşekliktir hade bakalım :bilmem:

Not: Luffy'nin fedakarlıkları boşa götürmeme huyuna saygı duyuyorum, arada çelişkili davranıyor diye gömüyorum.

Yine kendi hikayeni tartışılmayacak gerçeklik diye koyuyorsun ortaya. Fantazi dünyası izliyoruz, Ace'nin yaptıklarını görüp saygı duymamak da bana göre gevşekliktir hade bakalım :bilmem:

Not: Luffy'nin fedakarlıkları boşa götürmeme huyuna saygı duyuyorum, arada çelişkili davranıyor diye gömüyorum.
Yine boşta kalıyor reis :D Sanji'nin fedakarlığına neden saygı duymuyor :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık