Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen , ben herhangi bir karakter ayrımı yapmam. Fanlığı sevmem. Her karakter özeldir , bence sen de pek yapmıyorsun. Sanjiye biraz ilgin var ama tutup da haksızlık yapmıyorsun. Bizim gibi çok var da arada harcanıyorlar yazınca .
Ben foruma katıldığımda zoro ve sanjiyi neredeyse eşit severdim. Bir zaman sonra neye uğradıma şaşırdım valla :) ama yinede zoroyu severim hakkını vermekten de çekinmem.

Zoro sağlam adam, zaten bizim tayfa diğer tayfalardan daha güçlü ama Sanji Bigmomın sadırısını savunur kadına vurdu olur, kimliğini gizlerken fırsat kollayıp Ovene çakıp işine bakınca resmen Şifon güzel değil diye tereddüt etti diye bakılır, daha arc ortalarında Katanın saldırısından o şekilde sıyrılan Zoro, Luffy falan olsa ortalık yangın yeriydi ama ''o kadarını da yapsın yeaa'' denir, Daifukunun cini gibi tek kesişte filo kesene sırf ayağıyla karşı koysa ''kyaa Zoro sama, kyaa Luffy sama öl de ölelim'' diye gezecek adam dolu, neymiş ''Sanji fanları Sanji şunu yapsa havaya uçardı'', ''Sanji çok ezildi'' falan.

@RedTeroR gibi bazı Zoro fanları bu konularda Sanjiye hakkını vermiştir, mesele sadece Zoro fanlığı ile ilgili değil. Sanjiden nefret eden bi kesim var ve herif yonkou indirse ''kaptanının dövüşüne karıştı rezil herif'' diyecekler resmen.
O kadar güzel özetlemişin ki :D Forumda ciddi bi Sanji nefreti var ve sırf sevmedikleri için aşırı taraflı yorumluyorlar. Yoksa sevmemede bi sıkıntı olmazdı. Mesela @Hakili Yumruk prensiplerini tayfanın önüne koyduğu için eleştirip bu yüzden sevmediğini söylemişti. İşte mantıklı argüman böyle olur. Ben aynı özelliğini severim ayrıca, bu konuda insanlar ayrılabilir. Ama saçma saçma dev çocuklara yardım etmedi diye eleştirilir, yok WCI'a gitmeyebilirdi aptallık etti bilmem ne. Sırf eleştirmek için eleştiriliyor ve yaptığı olumlu şeylere deve kuşu gibi kafayı gömerek muamele ediliyor.

Sanji biraz da hak ediyor. Şu aşırı abazan sapık halleri bence zorlama.Eski mert yanı da artık tatmin etmiyor sapıklığını. Bana göre tabi. Sanji eskisi gibi olsaydı bu kadar acımasız yorumlara maruz kalmazdı bence.En son Tashigi olayında bence aşırı zorlama bir şekilde gelişse de tatmin etti ama ondan önceki trollükleri tamamen ayrı değerlendirmek lazım. Komiklik uğruna feda edildi canavar üçlüden bir kişi. Kızılması gereken Sanji mi? tartışılması gereken nokta 'bu' olmalı kanaatindeyim.

Funduska

Sanji biraz da hak ediyor. Şu aşırı abazan sapık halleri bence zorlama.Eski mert yanı da artık tatmin etmiyor sapıklığını. Bana göre tabi. Sanji eskisi gibi olsaydı bu kadar acımasız yorumlara maruz kalmazdı bence.En son Tashigi olayında bence aşırı zorlama bir şekilde gelişse de tatmin etti ama ondan önceki trollükleri tamamen ayrı değerlendirmek lazım. Komiklik uğruna feda edildi canavar üçlüden bir kişi. Kızılması gereken Sanji mi? tartışılması gereken nokta 'bu' olmalı kanaatindeyim.
O halde her karakterin kendi içerisindeki çelişkilerini,yanlışlarını,eksikliklerini yahut farklı olumsuz durumlarının tümünü yazara yükleyebiliriz.Sonuçta her biri aynı kişinin elinden çıkma ve o şekilde yazmamış olsa onlar olmayacaktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık