Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shogun kesinlikle Zoro'nun rakibi olmalı. ve bence Luffy sadece Kaido'ya kilitlenmiştir. 913 de Luffy açık açık Kaido'nun canını okumaya geldim! Dedi. Bir zahmet Shogun'da Zoro rakibi olsun. Law ve diğer novalar bir zahmet taş koymasın :hıh::mincika:

Kıza kendini siper etmiş zaten.:D Onu geçtim Luffy Zoro'ya güvenemeyecek mi? Zoro o lafı söyledikten sonra Luffy geleceğe de baksaydı tüüh Luffy'nin kalıbına Zoro'ya güvenmiyor bile olurdu la.

Kendimizi kandırmayalım Feritçiğim.:D
Kendi kendini kandırıyorsun hahahaha, lafta geleceği görüyorsun ama küçük bir kız yanı başındayken çivilerin önünde duruyorsun. Olayla alakalı önceden hissetme gibi sahne de çizilmiyor. Zoro bana bırak diyor diye kendini koruma yada hiç bir yere odaklanma mı demiş Luffy'e ?

Zoro'nun kendine b haki basmaması ne kadar tuhafsa senin geleceği görenin öyle mal gibi orada beklemesi de aynı dereceden tuhaf işte, görmek istemiyorsan tabi yapacak bir şey yok.

Kendi kendini kandırıyorsun hahahaha, lafta geleceği görüyorsun ama küçük bir kız yanı başındayken çivilerin önünde duruyorsun. Olayla alakalı önceden hissetme gibi sahne de çizilmiyor. Zoro bana bırak diyor diye kendini koruma yada hiç bir yere odaklanma mı demiş Luffy'e ?

Zoro'nun kendine b haki basmaması ne kadar tuhafsa senin geleceği görenin öyle mal gibi orada beklemesi de aynı dereceden tuhaf işte, görmek istemiyorsan tabi yapacak bir şey yok.
Yeter ki sen üzülme Ferit. Ben tamam derim.:D Benim için konu kapanmıştır haklısın.

Yeter ki sen üzülme Ferit. Ben tamam derim.:D Benim için konu kapanmıştır haklısın.
Luffy'nin dövüş dışında geleceği görmediğinin bir kanıtı daha.Eğer görmüş olsaydı kukla çivi bile atmadan buna imkan tanımazdı.Luffy'nin birşey gördüğü falan yok mangaka istemediği sürece.O açıdan kendinizi kandırmayın öyle düşünüyorsanız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık