Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla dofu ben de katadan güçsüz görüyorum ama 40 biraz abartı olmadı mı sence o_O
4 yonkou ve ilk 3 adamları 16 kişi
Marco, Inu ve Neko 3 kişi
3 amiral, 1 filo amirali, Aokiji 5 kişi
Garp, Sengoku, Weevil, Sabo, Dragon, 5 kişi
Amiral yapılacakken vaz geçilen 2 kor ve Rayleigh 3 kişi
E.Odanın bahsettiği villain 1 kişi
Mihawk, Şiki 2 kişi
Dev prensi, Wanonun lideri 2 kişi
Al sana kafadan 40 kişi, daha zibilyon tane adam vardır. Şüphede olduklarımı saymadım bile.

Funduska

Valla geçen zoro mihawk seviyesinde veya luffy ile eşit görülüyordu bilemiyorum.
Bence de daha belli değil ama forum geneli zoroya güç biçmiş bile.
Luffy bu kadar güçlenince direk zoro'da güçlü görüldü,seri boyunca aralarında fazla fark olmadığından böyle bir algı oluşmuş durumda,zira şuanda luffy ile zoro'nun arası uçurum olmuş olabilir,bilemeyiz.

Funduska

4 yonkou ve ilk 3 adamları 16 kişi
Marco, Inu ve Neko 3 kişi
3 amiral, 1 filo amirali, Aokiji 5 kişi
Garp, Sengoku, Weevil, Sabo, Dragon, 5 kişi
Amiral yapılacakken vaz geçilen 2 kor ve Rayleigh 3 kişi
E.Odanın bahsettiği villain 1 kişi
Mihawk, Şiki 2 kişi
Dev prensi, Wanonun lideri 2 kişi
Al sana kafadan 40 kişi, daha zibilyon tane adam vardır. Şüphede olduklarımı saymadım bile.
İnu,Neko meyveden dolayı dof'u alamaz.Bir de güçleri belli olmayan ülke liderlerini de yazmışsın.Tamamen varsayım.

Zoro'dan böyle bir sahne bekliyorum.

Zoro wano arcın sonunda sağ kol seviyesine gelir. Zaten bu arc çok uzun sürecek gibi. Yani artık gelmesi normal olur. Luffy'e boşuna 5.yonkou denmedi, wano arcı sonunda luffy kaidoyu devirerek yeni yonkou olur. Hasır şapka filosuna süper novalardan bazılarıda girecektir.

Peki bu avantajın üst seviye adamlar için dezavantaja dönüşme imkanı yok mu? Malum Logia tabanlı saldırılara haki eklendiğini görmedik. Bu durumda baba hakisi olan birisi logiaların içinden geçmez mi?
Baba hakisi olan Logia mogia dinlemez herkesin içinden geçer zaten. Ayrıca Logia kullanıcısının gözlemi iyiyse gene geçemez. Bakınız Aokiji-Wb, Vista-Marco Akainu. Bizim sitedeki arkadaşların propogandalarına kanma. En baba meyveler logialar. Adam magma yemiş, en baba hakili adamın armamentten yolu ziftleyeceği kadar haki kullanıp elde edeceği yıkım gücünü parmak şıklatarak sahip oluyor.

İnu,Neko meyveden dolayı dof'u alamaz.Bir de güçleri belli olmayan ülke liderlerini de yazmışsın.Tamamen varsayım.
Hacı adam kendini haklı göstermek için varsayımlarla elinden geleni yapar boşuna kısır döngü oluşturacak bir tartışmaya girme bence. Adamlar dof düşmanlığından yorumlama yetilerini kaybetmişler.

Baba hakisi olan Logia mogia dinlemez herkesin içinden geçer zaten. Ayrıca Logia kullanıcısının gözlemi iyiyse gene geçemez. Bakınız Aokiji-Wb, Vista-Marco Akainu. Bizim sitedeki arkadaşların propogandalarına kanma. En baba meyveler logialar. Adam magma yemiş, en baba hakili adamın armamentten yolu ziftleyeceği kadar haki kullanıp elde edeceği yıkım gücünü parmak şıklatarak sahip oluyor.
Anlıyorum. Logia savunmasını düzgün kullanana baba hakisi olan adam bile zorlanabilir diyorsun yani. Hoşuma gitti bu fikir. Eyvallah :sapkali:

Malum elbet Amiral ile karşılaşacak bizim oğlan. Ee KK olacağını da biliyoruz bizim çocuğun. Başta sorduğum olay yüzünden baskın bir vs olursa zevk almak zor olurdu diye düşünüyordum iyi oldu bu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık