Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu sıfata bak mesela;
Sen de cevap atamıyorsun değil mi ? Haki ve gear kullanmamış Luffy'i yenememesine bir şeyler söyleyemediğinden oradan buradan top çeviriyoruz ?

Çocuk kendisi zaten bu hale gelinceye kadar kendini tuttuğunu söylemedi mi ? Söylemediyse, o tutmanın ardından iş bitti artık demediyse, tamam diyebilirim :gamyon:

Katakuri içten içe bir Luffy olarak, hayran olduğu adamı döverek ona sevgisini gösterdi. Luffy'de ona hasır olmasa da şapkasını bıraktı. Bu işe yaradı baya yaradı.
Bana ne bundan hacı ? Üç dört tane vursa Dof'a da hayran olacak zaten :oleyo2:

Sen de cevap atamıyorsun değil mi ? Haki ve gear kullanmamış Luffy'i yenememesine bir şeyler söyleyemediğinden oradan buradan top çeviriyoruz ?

Çocuk kendisi zaten bu hale gelinceye kadar kendini tuttuğunu söylemedi mi ? Söylemediyse, o tutmanın ardından iş bitti artık demediyse, tamam diyebilirim :gamyon:

Bana ne bundan hacı ? Üç dört tane vursa Dof'a da hayran olacak zaten :oleyo2:
Haki ve gear kullanmamış mı? He 2 yıl önceki saldırılarını yaptı demi Luffy? Abi sen nasıl okuyon bu seriyi merak içindeyim.
Nerde tuttuğunu söyledi?

Haki ve gear kullanmamış mı? He 2 yıl önceki saldırılarını yaptı demi Luffy? Abi sen nasıl okuyon bu seriyi merak içindeyim.
Nerde tuttuğunu söyledi?
İki yıl önceki teknikler nereden çıktı ? Kim öyle bir şey söyledi ? Söylenmemiş şeyleri söylendi yapmayalım bir zahmet.

Luffy'nin geleceği görmeye çalıştığı sırada, gear ve haki kullandığını mı düşünüyorsun sen ?

Neyse ya, sıkıldım aynı şeyleri tekrar tekrar atmaktan. Kata bana göre boştur, başkalarına göre dolu olsun sıkıntı değil.

İki yıl önceki teknikler nereden çıktı ? Kim öyle bir şey söyledi ? Söylenmemiş şeyleri söylendi yapmayalım bir zahmet.

Luffy'nin geleceği görmeye çalıştığı sırada, gear ve haki kullandığını mı düşünüyorsun sen ?

Neyse ya, sıkıldım aynı şeyleri tekrar tekrar atmaktan. Kata bana göre boştur, başkalarına göre dolu olsun sıkıntı değil.
https://mangalife.us/read-online/One-Piece-chapter-891.html

Hakisiz haki mi öğrenmeye çalışıyor yani kldhfaskldhasfl
Bu ne?
Bu ne?
Bu ne?
Bunlar haki değil mi? Siyahlık ne kömür izi mi is mi olmuş Luffy?

Dövüşte kullandığı anlar var daha önce de kullanmıştı ama genelde kullanmıyordu. Dövüşün büyük kısmı öyle geçti diye hatırlıyorum.
Kullanıyor hacı, herif gear4dan tut her tekniğe kadar kullanıyor ama tutturamadığını görünce bu sefer vurabilmek için k. hakisini zorluyor. K. haki kasmaya çalışırken zaten bu attığım sahne, Kata direkt kendi söylüyor..
MDD atmış zaten, fazlası da var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık