Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Babasının salonu var bırakta önde olsun hem yaşı da büyük. Lufy'nin çocuk halini de biliyoruz.
Luffy lastik meyvesi yüzünden dövüsemiyordu. Bu arada Zoro sırf Kuina'nin yenemedi diye üç kılıç kullanan adam. Tek stil ile imkanı yok zorlayamazdi bile Kuina'yı. Kuina başkaydı. Mihawk'tan eğitim almasına gerek olmadan yenerdi Mihawk'ı.

Ben onları yakın zamanda açıldılar sanıyordum yahu. Karasakal hariç yani. Ne kadar zamanda ilk yarıyı aşmışlar belli mi?
Hayır belli değil, çoğu eski korsan. Örneğin Teach "Yeni Jenerasyon"dan sayılıyor, lakin adam senelerdir Yeni Dünya'da WB'nin altında korsan. Öyle bizim bebeler gibi 6 ay önce korsan olan tipler değiller yani. Bege desen Jinbe'den geçmişini duyduk, Law desen senelerdir denizde...

Luffy lastik meyvesi yüzünden dövüsemiyordu. Bu arada Zoro sırf Kuina'nin yenemedi diye üç kılıç kullanan adam. Tek stil ile imkanı yok zorlayamazdi bile Kuina'yı. Kuina başkaydı. Mihawk'tan eğitim almasına gerek olmadan yenerdi Mihawk'ı.
Hasan adamlarla tartışa tartışa adamlara benzedin ne diyeyim :D
Edit: Ayrıca Luffy denizcileri sevmiyordu öncesinde sırf dedesinden dolayı. Denizciler aptal maptal diye diye geziyordu.

Kendi yedi meyveyi, hem sanki zorla yedirdiler? Bunlar hep bahane, Lufy en iyi meyvelerden birini yedi, hakisiz seride dokunulmaz kazandı. O meyveyi başkası yese yumrukta atardı şov da yapardı. Rebecca bile 16 yaşında k. haki kullanıyordu. Lufy de kumda oynasın. 16 yaşında Rebecca>16 yaşında Lufy.

Kendi yedi meyveyi, hem sanki zorla yedirdiler? Bunlar hep bahane, Lufy en iyi meyvelerden birini yedi, hakisiz seride dokunulmaz kazandı. O meyveyi başkası yese yumrukta atardı şov da yapardı. Rebecca bile 16 yaşında k. haki kullanıyordu. Lufy de kumda oynasın. 16 yaşında Rebecca>16 yaşında Lufy.
Rebecca 16 yaşında k.haki kullanıyor olması ile Luffy'nin ne alakası var. Luffy 7 yaşında korsanlar dövüşüyordu yani. Bir alaka göremedim.

Kuina Mihawk'tan eğitim almadan en iyi olurdu. Zoro için bunu diyemeyecegiz artık.:(

@Master of Puppets

Arada biz de yapalım canım.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık