Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kral adamdı harbiden. Hele sonunda yerde yatarken,Luffy'nin BM'nin bölgesinden uzaklaştığını Brule'den duyunca gülümsemesi...
Aynen, bir kişilik olarak değişmesi ve hem değişmeden önce hem değişimi yaşadıktan sonraki yaptığı efsane hareketler var. Umarım ilerde bir gün Luffy ile aynı tarafta savaşa girer. Misal Kaido savaşında Marco mu gelsin Kata mı gelsin diye sorsalar, net bir cevap veremem. O yüzden Kata gerçekten adam gibi adam. :)

Kafasına deyince çükünü mü kırsın, ne yapmasını bekliyorsun kafasına attığı g3 yumruğunun? Kafasına çarptıktan sonra karadelik ile boyut değiştirip adonislerine mi yönelsin yumruğu? Te Allah'ım ya hahahah
Hahah biraz abartmış olabilirim ama demek fil tabancanın çapı o kadarmış o zaman bütün Pica'yı parçalamaya yetmiyor.Zoro'nun tekniği ise yetiyor bu açıdan da bakmak lazım.Biraz düşünmeden yazdım hemen sinirlenmişsin yine. :hhh:

3 eder dedik la.En fazla ama.:/ O Jozu kısmını çok referans almıyorum ya.Karakterlerin işlenme sırası gelmeden o karakterin güç seviyesini çok iyi anlayamıyoruz.Mesela mfde Dof'u gördüğümüzde ben Dressrosa Dof'tan daha güçlü beklerdim.O şeytani ve güçlü havayı veriyordu ama Dressrosa'da tamamen beklediğim güçte göremedim.Yani mangakanın mfden sonra Dof'la ilgili planları değişmiş olabilir.Dof'la ilgili illa bir şeyler referans alınacaksa Dressrosa mfye oranla çok daha uygun.

Bazen neden gözardı ettiklerini anlamıyorum ama bu adam Jozu ile dalga geçti resmen.Ortalıkta uyanış formu da yok.Sadece normal iplerle at gibi semer vuran adam koca şehri ipe çevirip yüklense ne yapar diye hiç düşünmüyorlar mı ? Hep biz mi düşünmek zorundayız bunları vallahi bıktım. :/

Beklediğin güçte görememe yanılgısı g4 Luffy'den kaynaklanıyor.Form çok güçlü neredeyse yaşlı garpın fiziksel gücüne sahip bir form en kötü kkg ve cannon ball tarzı saldırılar bu şekilde.Amiral falan bu güçte vuruşlar yapamaz iddialıyım.İleride yonkou ile dövüşsün net anlayacaksınız.Yahu luffy sadece kong gun attı Mom ciddiye alıp kokayla savunmaya geçti.Kkg yada gülle saldırısını yapsa imparatorun gülüp geçeceğini sanan arkadaşlar var sanırım.Dediğim gibi g4 sandığınızdan güçlü o yüzden de Doflamingo gibi isimler küçük gözüküyor gözünüze halbuki canavar gibi güçlü bu adamlar.

Bazen neden gözardı ettiklerini anlamıyorum ama bu adam Jozu ile dalga geçti resmen.Ortalıkta uyanış formu da yok.Sadece normal iplerle at gibi semer vuran adam koca şehri ipe çevirip yüklense ne yapar diye hiç düşünmüyorlar mı ? Hep biz mi düşünmek zorundayız bunları vallahi bıktım. :/

Beklediğin güçte görememe yanılgısı g4 Luffy'den kaynaklanıyor.Form çok güçlü neredeyse yaşlı garpın fiziksel gücüne sahip bir form en kötü kkg ve cannon ball tarzı saldırılar bu şekilde.Amiral falan bu güçte vuruşlar yapamaz iddialıyım.İleride yonkou ile dövüşsün net anlayacaksınız.Yahu luffy sadece kong gun attı Mom ciddiye alıp kokayla savunmaya geçti.Kkg yada gülle saldırısını yapsa imparatorun gülüp geçeceğini sanan arkadaşlar var sanırım.Dediğim gibi g4 sandığınızdan güçlü o yüzden de Doflamingo gibi isimler küçük gözüküyor gözünüze halbuki canavar gibi güçlü bu adamlar.
Bu konuda sana katılırım bak. Uyanış açabilmiş adamın k.hakide falan belirli bir seviyede olması lazım. Adamı ne kadar eleştirsek de hakkını vermek lazım. Benim Dof'a üzüleceğim en büyük konu h.haki olacak. Serinin sonlarına doğrı h.hakinin adam bayıltmaktan daha fazla işe yaradığı anlatılacak falan. Ama sekiz yaşında h.haki açmış, uyanış sahibi adam bu durumdan haberi olmayacak(!) falan.

Bu konuda sana katılırım bak. Uyanış açabilmiş adamın k.hakide falan belirli bir seviyede olması lazım. Adamı ne kadar eleştirsek de hakkını vermek lazım. Benim Dof'a üzüleceğim en büyük konu h.haki olacak. Serinin sonlarına doğrı h.hakinin adam bayıltmaktan daha fazla işe yaradığı anlatılacak falan. Ama sekiz yaşında h.haki açmış, uyanış sahibi adam bu durumdan haberi olmayacak(!) falan.
Haberi vardır da kabiliyeti yoktur.

G4 shows no mercy gardaş. :D

K.haki ne alaka orayı anlamadım.H.haki adam bayıltmaktan daha büyük işlevleri var.H.haki çarpışmasında çok detay ve önem var da göstermiyor şimdilik mangaka.O çarpışma etkilerine ve diğerlerinin tepkilerine bakabilirsin.Hele hele animede öyle bir çizmişler ki sanki deprem oluyor Sabo baya bir ciddi tepeye bakıyor falan.Kata dövüşündeki yansıtılmayı merak ediyorum bakalım orada nasıl aktaracaklar.Durumdan haberi vardır öyle bir ihtimal olamaz.Gizli hazineyi bilen adam onu mu araştırmayacak.

Ben h.haki ile ilgili inceleme konusu açacaktım ama zaman harcamak istemiyorum.Kısaca şöyle söyleyeyim sen anla.Bana göre h.haki karşısındakinin zırhını yok etmeyi yada boşluk yaratmayı amaçlıyor.İki rakipte de olunca çarpışma gerçekleşiyor.Luffy vs Kata dövüşünde inceledim bu kısmı ileride değinmeyi düşünüyorum.

G4'süz Luffy şu an gayet komutan eder. Kata ile kapıştıklarının son anlarında aşık atar olduydu o bitmiş haliyle. Adam hem mantra hem armament gömçürdü.

Haberi vardır da kabiliyeti yoktur.
Ben bu ruhun iyi/kötü olması davasına bağlayacağını düşünüyorum.

K.haki ne alaka orayı anlamadım.H.haki adam bayıltmaktan daha büyük işlevleri var.H.haki çarpışmasında çok detay ve önem var da göstermiyor şimdilik mangaka.O çarpışma etkilerine ve diğerlerinin tepkilerine bakabilirsin.Hele hele animede öyle bir çizmişler ki sanki deprem oluyor Sabo baya bir ciddi tepeye bakıyor falan.Kata dövüşündeki yansıtılmayı merak ediyorum bakalım orada nasıl aktaracaklar.Durumdan haberi vardır öyle bir ihtimal olamaz.Gizli hazineyi bilen adam onu mu araştırmayacak.

Ben h.haki ile ilgili inceleme konusu açacaktım ama zaman harcamak istemiyorum.Kısaca şöyle söyleyeyim sen anla.Bana göre h.haki karşısındakinin zırhını yok etmeyi yada boşluk yaratmayı amaçlıyor.İki rakipte de olunca çarpışma gerçekleşiyor.Luffy vs Kata dövüşünde inceledim bu kısmı ileride değinmeyi düşünüyorum.
Doff'ta öyle aman aman k.haki kullanımı görmediğimiz için diyorum. O konuda Oda'nın Doff'a haksızlık yaptığını düşünüyorum ben.

H.haki konusunda benim aklıma hep şu geldi: H.haki salarak hem kendi saldırını güçlendiriyorsun(etkisini arttırıyorsun diyelim) hem de dediğin gibi karşındakini yıldırıp onun zırhının yok ediyorsun/zırhının etkisini azaltıyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık