Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kor deyip geçme vergo 2 sene önce Lufy'yi yamulturdu. Hatta dürüst ol bana 2 sene önce Lufy vs Jinbei ne olur?

@kuroashi.no.sanji1993 Ace başka bir şey. Çift taraftan D. hemde babasını geçme potansiyeli var. WB eğer Ace'yi kral yapmak istiyorsa bize laf düşmez. Kral öldü, Lufy işte Teach ile yarışsın. Ne derler köpeksiz köyde deyneksiz gezerler. Ace yok nasılsa.
Teachin yamulttuğu ace dimi

Yani? Kuzan da Lufy'yi tekledi. Tarafsız yorumlamayacaksak, ne anladım bu nickten?
Teachle karşılaştıran sensin ama,ace severim ama bir seri sonu teach olamayacaktı bence,seri sonu teach bence herkesi aşacak,teachi de aşacak ace olmayacaktı bence,tamam kralın oğlu da,gösterildiği müddet o iradeye dair pek birşey görseydik düşüncelerim değişebilirdi,en etkilendiğim küçük yaşta dof gibi haki salması başka etkileneceğim birşeyini göremedik

Teachle karşılaştıran sensin ama,ace severim ama bir seri sonu teach olamayacaktı bence,seri sonu teach bence herkesi aşacak,teachi de aşacak ace olmayacaktı bence,tamam kralın oğlu da,gösterildiği müddet o iradeye dair pek birşey görseydik düşüncelerim değişebilirdi,en etkilendiğim küçük yaşta dof gibi haki salması başka etkileneceğim birşeyini göremedik
Babası gibi geri adım atmıyor. Lufy hala o ödüle ulaşamadı, Ace'nin ödül zamanında böyle yüksek ödüller yoktu. Ace görmek isteyene güneş gibi doğuyor, gözünü kapatırsan göremezsin. Teach bile o ışığı görüyor, bana katıl diyor. Ace'ye saygılı yaklaşıyor. Ana baba D. bilinen tek kişi. Kafa dede bile Ace dedi. Sengoku Ace dedi. Teach de mi irade gördük ben onu anlamadım? İrade gördüğün 1-2 isim alabilir miyim?

Akainu da ACE'yi ayrı tuttu.

Son düzenleme:
Şöyle bir baktım da tayfada en çok tayfayı ve birilerini anlık durumlardan koruyan,kurtaran kişi sanji. Bir ara bunun konusunu açabilirim.

Babası gibi geri adım atmıyor. Lufy hala o ödüle ulaşamadı, Ace'nin ödül zamanında böyle yüksek ödüller yoktu. Ace görmek isteyene güneş gibi doğuyor, gözünü kapatırsan göremezsin. Teach bile o ışığı görüyor, bana katıl diyor. Ace'ye saygılı yaklaşıyor. Ana baba D. bilinen tek kişi. Kafa dede bile Ace dedi. Sengoku Ace dedi. Teach de mi irade gördük ben onu anlamadım? İrade gördüğün 1-2 isim alabilir miyim?

Luffyi düşünmeden yorum yaptım ama,luffyi koyacaksak,luffynin bir çok olayı gizlendi ödül konusunda,ödülü geçtim şuan bir sağ kol yendi bu yaşında,teachin bana katıl demesi bir anlam ifade etmiyor benim için,teachle kıyaslama yapan sendin başta,tek meyveli teach iki meyveli olunca ne yapardı bilinmez,sen dersin ace sonradan kendini çok aşacaktı birşey diyemem ama bende öyle bir izlenim bırakmadı

:sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık