Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Devrim yönete saboya bakın bir de ace e bakın :bilmem:
Konuyla alakasız gibi ama
Shanks'ın Kaidoyu Marinford savaşına getirtmeyip durdurması ve Grosei ile görüşmesi arasında bağlantı var gibi, Kaido savaşa gelse Beyazsakal'ın yanında yer alsa idi WG diye bişi kalmamıştı..Shanks bunu mu ? engelledi..Dengelerin bozulmasını istemeyen sadece WG değil demekki, Dengeleri gözetmeyen yada umurunda olmayan veya yıkmak isteyen iki kişi var Luffy ve BB, Imu nun önüne konulan 4 seçenekten 2 si , Shanks Raftelin korumacılığını mı yapıyor Wg ile ortaklaşarak diye düşünüyorum, Bu durumda Shanks ta belli bir zaman diliminde Luffy ile kapışmak zorunda kalacak yada Oda Shanksı devre dışı bırakacak BB vb. birisi aracılığıyla...
Roger: shanks bu şapkayı al ve ilerde güçlü bir korsan olup rafteli kötü ellerden koru !
Bir gün o kişi gelecek ve dünyayı değiştirecek o güne kadar dengeyi koruyup mirasıma sahip çıkmalısın shanks !

Bence dialog aynen şu şekilde geçti.

Devrim yönete saboya bakın bir de ace e bakın :bilmem:

Roger: shanks bu şapkayı al ve ilerde güçlü bir korsan olup rafteli kötü ellerden koru !
Bir gün o kişi gelecek ve dünyayı değiştirecek o güne kadar dengeyi koruyup mirasıma sahip çıkmalısın shanks !

Bence dialog aynen şu şekilde geçti.
Olay böyle.

Roger-Bu yavşanksı kim aldı la tayfaya ?
Reylih-Bana senin aldığını söyledi.
Roger-Olur mu lan öyle şey.
Roger-Lan şapkam yok!!

İşte beyin > gurur. Bak Luffyde Linline dönmeye kalktı bi lafa. O da salak. Bu kardeşlerde bi Saboya beyin koymuşlar zaten hepsi andaval yemin ediyorum :D Ney laf mı yedim hemen kendini kaybetmeliyim. Bak Burgess aynısını Saboya denedi yemedi yiğidim. Neden beyni var adamın :D
Aynen ha. Bu beyinsiz Ace niye kendini Akainu'nun önüne attı eli, kolu, ayağı yok mu bunun Akainu'yuyu engelleyecek. En azından Akainu'nun kolunun yönünü değiştirirdi.

Kurgu gereği böyle oldu, pek şey etmemek lazım.

Ace son derece güçlü bir korsandı, sadece adama hep ters rakipler geldi.

Karşısında meyve emen bir adam vardı, yenildi. Beyazsakal değilseniz o tip bir adam size çok büyük sıkıntı oılur.

Akainu'ya afallaması ise seride açıklandığı gibi meyve üstünlüğünden geliyor. Ve unutulmamalı ki ondan önce hapis hayatı yaşadı yıprandı bu adam.

Ace Doflamingo'nun 1-2 tık altı bir adamdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık