Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace güçlü bir karakter değildi , yani yeterince güçlü değildi .

Sabo ve Luffy parçalar Aze-kun’u.

Ace : Ne Jinbei mi? çok güçlü günlerce uğraştım da yendim :fool:

Sabo ve Luffy : Ne yonkou konutanı mı? Getir. Dövcem.
Tabi canım ya, adam öldü farkındaysan eğer şuan yaşıyor olsaydı ona göre yorum yapman gerekirdi. İki yıl önce yani yaşadığı zamanla kıyaslaman lazım ve o kıyası yaparsan ne olacağını aşağı yukarı biliyorsundur :fool:

O değil de Luffy, Kucak varsa girecem der, Sabo da kin varsa kaçacam der en fazla :artiz:

Tabi canım ya, adam öldü farkındaysan eğer şuan yaşıyor olsaydı ona göre yorum yapman gerekirdi. İki yıl önce yani yaşadığı zamanla kıyaslaman lazım ve o kıyası yaparsan ne olacağını aşağı yukarı biliyorsundur :fool:

O değil de Luffy, Kucak varsa girecem der, Sabo da kin varsa kaçacam der en fazla :artiz:
Luffy, ace’in öldüğü yaştan 1 yaş küçük halen. Sabo için bir kıyaslama yapmak zor. Ama 20 yaşında ölcek kadar salak değil en azından :rolleyes:

Luffy, ace’in öldüğü yaştan 1 yaş küçük halen. Sabo için bir kıyaslama yapmak zor. Ama 20 yaşında ölcek kadar salak değil en azından :rolleyes:
Yaş ne la :hhh: Aralarında 10 yaş mı var ?
İki yıl önce bu karekterlerin üçü yaşıyordu şuan ikisi yaşıyor haliyle yaşadıkları dönemle kıyaslayacaksın.

20 yaşında ölmesi salaklığından değil kardeşini kurtarmak istemesinden kaynaklıydı :artiz: Ne kadar gereksiz yazılar bunlar :oleyo2:

Yaş ne la :hhh: Aralarında 10 yaş mı var ?
İki yıl önce bu karekterlerin üçü yaşıyordu şuan ikisi yaşıyor haliyle yaşadıkları dönemle kıyaslayacaksın.

20 yaşında ölmesi salaklığından değil kardeşini kurtarmak istemesinden kaynaklıydı :artiz: Ne kadar gereksiz yazılar bunlar :oleyo2:
Hmm gerçekten Ace e pay biçmiyon ya o olayda bişi demiyorum :D

Elbette tüm konuları hür bir şekilde tartışma hakkınız var arkadaşlar, bu konuda sonuna kadar saygım var sizlere. Lakin şu Ace'i salın artık. Seni kurtarmak için gelen onca ordunun emeklerini çöpe atan bir karakter tartışılmayı hak etmiyor. Keşke biraz babasına çekseymiş.

Hmm gerçekten Ace e pay biçmiyon ya o olayda bişi demiyorum :D
Olayda Ace'ye pay biçme farklı bir durum kalkıp salaklığından öldü demek farklı, adamın neden öldüğü ortada belki bilmem kaç yüz sayılık seride birini kurtarmak için hayatını feda eden ve gerçekten ölen adam için salaklığından öldü demek tamamen nefretten kaynaklı olsa gerek :artiz:

Bu arada yaşı eşit olmayanlar bence dövüşmesinler :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık