Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace'in potansiyel düşmanının konusunu açmıştım da kapadılar konumu, garibim ne yapsın :(

Herkesin Luffy kadar gelişeceği yanılgısına kapılma vol 1245'i sabırla izliyoruz. Luffy KK olunca Rob Lucci de KK olmuş sayılıyormuş arkadaşlar, yayalım.
Ace fanları o zaman da iş başındaymış demek ki :/ çakmak gazı meselesini ben de bilmiyordum durumun bu kadar ciddi olduğunu kim düşünürdü ki.

Wb söylüyor zaten romanda Ace güçleniyor diye o şekilde yakmayı başarıyor o dediğin olay oluyor yani ama çok kademe atlayamıyor.Çok kez dövüşmüş ama dövüşler 1 dakika bile sürmüyor kesilince de güçlenecek değil.Sürekli yonkou komutanlarına kafa atsa yonkoulara meydan okusa olurdu.

Evet o teklifi aldığına ve jinbei ile öyle dövüştüğüne göre shichibukai seviyesi. :)
Yahu bak şu dediğine Karasu bile güler de tümen komutanı olduğunda ne yaptı bu herif? Teach ile de karşılaşmadı mı, sonuç ne oldu?
Adamın sınırı, ölçüsü, mayası bu kadar işte, kabullen! Dediğini kabul etsek bile bu yine hem salak hem kalleş yapar Ace’i. Hem aptal gibi tek yiyip duruyorsun ve böyle gelişemiyorsun hem de seni her defasında affedip sürekli canını bağışlayan adama uykusunda, arkasından falan saldırıyorsun. Nedeni de sadece adını duyurma çabası.
WB ile 100 dk dövüşüp az gelişiyorsa o da ayrı mesele :)
Senin derdin “Ace’in ezik kaldığına bakmayın, daha güçlü olabilirdi” dedirtmek ise, e olamadı la ne yapalım? İmkan var, bilgi desen zibilyon haki bilen meyve bilen adamın ortasındasın, logiasın ama olmayınca olmuyor. Sen buna ister kastettiğin manada salaklığından de ister çapsızlığından isterseniz geç doğum endikasyonu de, ne dersen de sonuç belli. Ölmese şöyleydi böyleydiler de tamamen boş buldum sallayayım çabası olur ki Oda zaten az gösterip öldüreceğini kendisi söylemiş, gereksiz bu hareketler.

Luffy daha Alabastada iken Crocoyu yendi. Çocuk neredeyse yola çıktığında, oy bile kullanamazken shinchibukai seviyesiydi, helal olsun. :) Öyle seneler sürmemiş aslanımın o seviyeye gelmesi.

Ace romanından önce Ace fanları;
- Dur la iyice atıp tutayım zaten Odanın işleyeceği yok, kim bilecek.
Potansiyel, güç, karizma vs ile uçarlar, uçururlar.
Roman haberi gelir ve Ace fanları;
- Adam romanın anakarakteri, yaşadık.
Resmiymiş, hele bi çıksın da görürsünüz, herkese cevap olacak vs diye uzar gider.
Ciltler gelir.
Ace Sabaody’ye Luffyden evvel gelmiştir, Luffy kadar oyalanmamıştır diyenler hatta yok öyle bi durum dediğimde kendince beni engellediğini duyurarak kafasını kuma gömenlere “seneler” tokadı ile başladık.
Ace meyveyi kazanmış, araştırmış bulmuş kardeşim diyenleri de boş verdim gitti.
Sonra “ee daha çok icraat yapmıştır”cılar türedi. Gün geldi baada 100 milyonu geçtiğine sevinen bi Ace olduğu söylendi.
Kardeş adam haki açmış yeni dünyaya girmeden diye çırpındılar “seneler” onlara engel oldu.
Meyvesi iyi, logia bi kere dediler; herif bildiğin mütemadiyen yanıyor. :)
Jimbeiyi ile dövüştü argümanları da yine seneler tokadını yiyen argümanlardan oldu.
Ace’in hayatını kim kurtardı, ne kurtarması, ne bağışlaması dediler herif revirde yatıp revirde kalkan askerlere dönmüş şekilde yazılınca sessizce uzaklaştılar.
Ace gelişecek fırsatı bulamadı, eğitimi yok dediler herif fırsatlar denizinin içinde üstelik en güçlüler içindeki en insaflı insanlara denk gelmiş.
Ace’in potansiyeli, ödülü dediler Shanks ve Beckman gibi adamlar bundan bi cacık olmaz dediler.
Ace’in amacı, iradesi dediler kendi adamlarından en yakını bile “yeter la lale” dedi.
Ace boşuna mı ikinci tümen dediler ama Oda sbsde tümen numarası önemsiz dedi. Hepsi aynı yetkide dedi. Ace’in tayfası WB tayfasına katıldı da adam öyle komutan oldu dedi.
En son aslında güçlü olurdu da yöntemi iyi değildi, yoksa kesin olurduya geldi laf.
Neyse aman, Ace’i yiyin size bi şey olmasın. :)

Resmiymiş, hele bi çıksın da görürsünüz, herkese cevap olacak vs diye uzar gider.
Ciltler gelir.
Ace Sabaody’ye Luffyden evvel gelmiştir, Luffy kadar oyalanmamıştır diyenler hatta yok öyle bi durum dediğimde kendince beni engellediğini duyurarak kafasını kuma gömenlere “seneler” tokadı ile başladık.
Sonra “ee daha çok icraat yapmıştır”cılar türedi. Gün geldi baada 100 milyonu geçtiğine sevinen bi Ace olduğu söylendi.
Kardeş adam haki açmış yeni dünyaya girmeden diye çırpındılar “seneler” onlara engel oldu.
Jimbeiyi ile dövüştü argümanları da yine seneler tokadını yiyen argümanlardan oldu.
Ace’in hayatını kim kurtardı, ne kurtarması, ne bağışlaması dediler herif revirde yatıp revirde kalkan askerlere dönmüş şekilde yazılınca sessizce uzaklaştılar.
Ace gelişecek fırsatı bulamadı, eğitimi yok dediler herif fırsatlar denizinin içinde üstelik en güçlüler içindeki en insaflı insanlara denk gelmiş.
Ace’in potansiyeli, ödülü dediler Shanks ve Beckman gibi adamlar bundan bi cacık olmaz dediler.
Ace’in amacı, iradesi dediler kendi adamlarından en yakını bile “yeter la lale” dedi.
Ace boşuna mı ikinci tümen dediler ama Oda sbsde tümen numarası önemsiz dedi. Hepsi aynı yetkide dedi. Ace’in tayfası WB tayfasına katıldı da adam öyle komutan oldu dedi.
En son aslında güçlü olurdu da yöntemi iyi değildi, yoksa kesin olurduya geldi laf.
İyi boş yapmışsın.

Adam ilk tam kapasite dövüşünü yeni dünyada Jimbei ile yapıyor ve kimsenin karışmadığı bir dövüşte beş gün dövüştükten sonra Jimbei'den sonra yere düşüyor, daha sonra WB'nin karşısına çıkıyor.

Benim için güç açısından yeterince doyurucu bir bilgi.

Karekter olarak da zaten yeni gelen bir durum yok biz adamı kaçmıyor, atara atar gidere gider yapar diye seviyorduk hala öyle.

Ace, Luffy'den önce geldi, Ace meyveyi bilmem ne zaman yedi. Ace, WB'nin gemisinde gelişmemiştir ile ilgili yorumum varsa at göster, göreyim kabul edeyim yazdıklarını xD Aksi halde sırtına vurdu öksürdü tamam he he :hhh:

Edit: Şimdi baktım da iki defa üst üste Ace gömeyim diye arada başkalarına fırsat vermeden yorum atmışsın, nasıl zoruna gidiyorsa adam :alkis:

Son düzenleme:
Ciltler gelir.
Buna kalp dayanmaz sen ne ettin? :S

Şey de vardı. Ace 1 günde 100 kere saldırdı WB'ye. Çünkü adamlarının tehlikede olduğunu düşünüyordu. Orda zorla tutuluyordu. Sonra gerçek açıklanır. Ace 3 haftadır denemekteymiş. Onu geçtim kendi adamı bile adam ol diyor bizi bağışlayan tayfasında yer veren adama karşı açık ol diyormuş.:S

İyi boş yapmışsın.

Adam ilk tam kapasite dövüşünü yeni dünyada Jimbei ile yapıyor ve kimsenin karışmadığı bir dövüşte beş gün dövüştükten sonra Jimbei'den sonra yere düşüyor, daha sonra WB'nin karşısına çıkıyor.

Benim için güç açısından yeterince doyurucu bir bilgi.

Karekter olarak da zaten yeni gelen bir durum yok biz adamı kaçmıyor, atara atar gidere gider yapar diye seviyorduk hala öyle.

Ace, Luffy'den önce geldi, Ace meyveyi bilmem ne zaman yedi. Ace, WB'nin gemisinde gelişmemiştir ile ilgili yorumum varsa at göster, göreyim kabul edeyim yazdıklarını xD Aksi halde sırtına vurdu öksürdü tamam he he :hhh:

Edit: Şimdi baktım da iki defa üst üste Ace gömeyim diye arada başkalarına fırsat vermeden yorum atmışsın, nasıl zoruna gidiyorsa adam :alkis:
Benim genel yorumuma gocunmuşsun anladık ama önce kendi yazdıklarını bi değerlendir sonra senin de belki ''100 saldırı belki aynı gündür, peşpeşedir'' falsolarını tartışalım. :artiz:
Aksi halde sırtına vurdu öksürdü tamam he he :hhh:
Bunu ben mi dedim?

Benim genel yorumuma gocunmuşsun anladık ama önce kendi yazdıklarını bi değerlendir sonra senin de belki ''100 saldırı belki aynı gündür, peşpeşedir'' falsolarını tartışalım. :artiz:

Bunu ben mi dedim?
Ya bırak gözünü seveyim söylemediğimiz şeylerden kendine roman yazmışsın şimdi tutup hikaye anlatıyorsun yazdıklarınla.

Bahsettiğin tartışmaya gelirsek o tartışma bir iki üç gün önce dönen şey, ve hiçbir şekilde bu romandan öncesine ait değil.

Orada 100 kere saldırdı gibi bir söz söyleyen de yanlış hatırlamıyorsam ben değildim, benim söylediğim Ace'nin sık sık yenildiği ve bu yüzden her yerde saldırmaya başladığıydı.

Şurada gömü yapayım diye yazdıklarının büyük bir kısmı yok, söylenmemiş şeyler. Söylendiğini iddia ediyorsan kanıtla, kanıtlayamıyorsan da boş yaptığını kabul et.

Tamam he he sırtına vurdu olayını yazmamın sebebi ise ilk başta söylediğim boş yapıyorsun tepkimi tekrarlamak içindi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık