Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sevdiğim karakter kendileri . Özellikle de Crocodile .O meyveyle ne savunmalar ne saldırılar çizilir zaten. Oda'nın hatalarından biri böyle meyveyi ve ona sahip karakteri serinin başlarında değerlendirdi. Bazılarına sırf bu yüzden meyveyi kullanışı bakımından yetersiz geldi .Halbuki şimdi ortaya çıkan meyvelerin büyük çoğunluğunda saldırı , savunma gücü düşünülmeyecek şeklinde yetersiz gözükürken Oda ne hünerler ekliyor . Kum meyvesinde fazlası var . Seride gücünün hakkı verilse sağ kollar gibi olur .Aynı şekilde Daz Bones'in meyvesi de fazlasına sahip meyve .
Ekleyecektir ama umarım Bellamy gibi 1-2 hareket ile değil , fazlasıyla olur.
Seriye başlarken zirveleri Shicbukailer olarak belirlemiş belki ondandır.

Genel Tartışma ama konular dağılıyor. Kimin ne tartıştığı belli değil.
Ben +1 im sana kardeşim ne bilim önceden güç vs tartışmada vs konuşuyoduk burda daha genel manga hakkında.Şimdi buraya birşey yazsan adamlar başka konuda konuştuğu için yazdığin kayniyo.

İşin ilginç tarafıda Op evreninin en ezik adamları bile bu '' Koka '' denen tekniği kullanıyor, herkes aynı koka tekniğini kullanıyormuş söylenilenlere göre. Kinemon, Kanjuro, Bellamy. Teknik falan değil o, seride hakinin belirleşmesi için çizdiği '' Siyah '' bu kadar net. Naruto'daki çakraymışta elementmişte , farklı seriden örnek vermekte iyiymiş.

Bazı sahnelerde hakiyi siyah çizmemiş o yüzden bu yargıya varılmış, ben katılmıyorum. O cahil falan diyende kendine bir baksın bir, provokatör ortalığı karıştırıyor.

İşin ilginç tarafıda Op evreninin en ezik adamları bile bu '' Koka '' denen tekniği kullanıyor, herkes aynı koka tekniğini kullanıyormuş söylenilenlere göre. Kinemon, Kanjuro, Bellamy. Teknik falan değil o, seride hakinin belirleşmesi için çizdiği '' Siyah '' bu kadar net. Naruto'daki çakraymışta elementmişte , farklı seriden örnek vermekte iyiymiş.

Bazı sahnelerde hakiyi siyah çizmemiş o yüzden bu yargıya varılmış, ben katılmıyorum. O cahil falan diyende kendine bir baksın bir, provokatör ortalığı karıştırıyor.
Naruto kardeşime desteğim tam. O kadar bilinen bir şeyse, en iyilerin savaşında niye kullanılmadı?

Evet orası öyle de ne biliyim bir sürü karakter var seride ve daha da gelecek .Zamanında değerlendiremediği bir sürü karakter var aslında , onları da değerlendirse hiç de kötü olmaz bence.
Tabi.Bu denizci morgan olsun,Don kreig ve Gin olsun,Croco,Mr0,Kaku,Enel,Arlong,Pell,Davul adasınin yeni krali,hani sadece bunlar bile seri sonunda iyi prim yapabilecek karakterlerdi.Birde bu zoronun yüz suikastçıyı doğradığı bölümde hayvan gibi kadın vardı oda aynı şekilde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık