Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi bari Brook'a sulanmıyormuş, bu onu nekrofili yapardı :T Şimdi deyince aklıma geldi de, Zou halkı genel olarak Nekrofili ve türden kaynaklı zoofili...
Basit bir cümleden değişik anlam çıkarılması saçma geliyor bana. Baktım az önce cümle şu orijinalde.
ナミは女子や子供にだけは優しいので。
(Nami sadece kadın ve çocuklara karşı nazik davranır.)
Orijinali.

Basit bir cümleden değişik anlam çıkarılması saçma geliyor bana. Baktım az önce cümle şu orijinalde.
ナミは女子や子供にだけは優しいので。
(Nami sadece kadın ve çocuklara karşı nazik davranır.)
Orijinali.
Ben bu anlamın bile nasıl çıktığını anlamadım :D
Amanedenin çevirdiği biraz farklıydı.
Okuyucu: Nami, Caesar'a çöp olduğunu ve kendisini öldürmesini söyledi. Nami bu toksik tavrı Robin'in habis sözlerinden mi öğrendi?
Oda: Lütfen Punk Hazard'ı tekrar oku. Caesar çocuklar üzerinde deney yaptı ve onlara uyuşturucu verdi. Astlarını da kobay fare olarak kullandı. Masum insanları öldürmek için silah yaptı. Caesar gibi bir insanın yaşamaması gerekiyor. Nami yalnızca iki tür insana karşı nazik davranır. Sevimli çocuklar ve güzel kadınlar. (İki sıfat da lovely ama ben böyle çevireyim dedim.) Caesar'a karşı olan tiksintisi tamamıyla gerçek.
Bir "lovely" kelimesinden ne anlamlar çıkıyor be.
Bir de bu var tabi. Redditten

Gerçi redditteki yorumlar lezbiyenden çok biseksüele kaymıştı en son baktığımda.

Gerçi redditteki yorumlar lezbiyenden çok biseksüele kaymıştı en son baktığımda.
Ben Nami'nin olayını büyüme biçimine bağlıyorum. Sürekli korsanlardan nefret ederek onlarla iç içe yaşamış ve genelde korsanlar aşağık adamlardan oluşuyor. Bir de köyün getirdiği sorumluluk birileriyle bağ kurmasını engellemiş olmalı. Nami'nin hiç erkeklerden etkilendiğini görmedik çünkü genelde korsan olan erkekleri etkilemek için kullanıyor cazibesini. Kalifa yakıştırması da buna gönderme olabilir, uf şöyle çekici olsam daha iyi kandırırım milleti gibi.

Ha, hiçbiri olmayabilir isterse homoseksüel olsun benim için fark etmiyor :D Sanji düşünsün, bi yandan kalbi kırılsa da bir yandan RobinxNami fantazileri kurar :/

O resimlerden o çıkıyor zaten :/ Ne değişik insanlar var :/ Lez olsun olmasın zerre umrumda değil ama böyle basit bir cümleden o anlamı çıkarmak için bayağı uğraşmak lazım.
Direk çocuk ve kadın diyor orijinalde. Sevimli, güzel vs bir şey yok :/ Neyse uğraşmayacaktım böyle şeylerle demiştim kendime :/ İyi geceler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık