Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco konusu muallak bir konu. Beklenmediği bir anda darbe yiyip, sürükleniyor. Kesinlikle ona katılmıyorum, ki Mf zamanı k.hakinin işlevselliği, şimdiki durumun %20 si anca eder. Benim dayanağım; orada Akainu'yu öldürmek isteyen sinirli bir Garp'ın, Sengoku tarafından durdurulacak kadar çaresiz olması.

*Eminim aşırı olmuş, haklısın.
K.haki konusunda haklısın Mfde k.haki sahnesi yok nerdeyse.Bir Luffyi hatirliyorum bir de Aokiji bisentoya atladigi mevzuda var gibi.

Nami lezbiyen miymiş :oleyo2:
Op'taki dişilerin %95'i Nami olduğundan erkekler anca bir birleri ile idare decekler desene :hhh:
Nami lezbiyen
Sanji okama
Luffy aseksüel
Zoro bence Sanji'ye karşı boş değil.:ehe:
Peki Robin yoksa o da mı farklı ? :D En son hamile deniyordu gerçi ama bilemiyorum.

Ölüleri falan saymazsak bir Usopp var normal seyrinde ilerleyen.Usopp'a kurban olun. :)

Tayfa tam bir cinsel karmaşa yaşıyor.Sanji ve Nami çok ayrı dünyaların insanlarıymış meğer artık evlenmelerini falan beklemiyorum.Hayalleri yıkılan çok olmuştur. :D

Nami lezbiyen
Sanji okama
Luffy aseksüel
Zoro bence Sanji'ye karşı boş değil.:ehe:
Peki Robin yoksa o da mı farklı ? :D En son hamile deniyordu gerçi ama bilemiyorum.

Ölüleri falan saymazsak bir Usopp var normal seyrinde ilerleyen.Usopp'a kurban olun. :)

Tayfa tam bir cinsel karmaşa yaşıyor.Sanji ve Nami çok ayrı dünyaların insanlarıymış meğer artık evlenmelerini falan beklemiyorum.Hayalleri yıkılan çok olmuştur. :D
Sanji ve Zoro arada yakınlaşıyorlardı demek hepsi bu yüzdenmiş :oleyo2:

Luffy x Nami hayali yalan oldu gerisi hikaye :byee:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık