Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam Luffy'e ben başımın çaresine bakarım ama size ne yapar bilemem dedirtti. Biz buna bel bağlayarak Luffy'nin kaçabileceğini savunduk o sıra. Şimdi aynı şeyi Oda söylüyor.:D Ona da inanmıyonuz la.:(

Burgess diyorlar. Dof ölümle burun buruna Burgess'ın çevikliği ile kıyaslanıyor. Onun dışında Luffy zaten güvenip salmış kendini. Oda diyor Oda.:S

Adam Luffy'e ben başımın çaresine bakarım ama size ne yapar bilemem dedirtti. Biz buna bel bağlayarak Luffy'nin kaçabileceğini savunduk o sıra. Şimdi aynı şeyi Oda söylüyor.:D Ona da inanmıyonuz la.:(

Burgess diyorlar. Dof ölümle burun buruna Burgess'ın çevikliği ile kıyaslanıyor. Onun dışında Luffy zaten güvenip salmış kendini. Oda diyor Oda.:S
Hasan adam kıpırdasaydı tamam derdim, biz illa Burgess'e kafa göz dalsın demiyoruz ki ? Adam kıpırdıyamıyordu yerinden bunu çizen Oda.

Artı bunun gerçek olduğunu düşünmüyorum, büyük ihtimal hikayedir. Oda bu kadar açık şeylere girmez...

Hasan adam kıpırdasaydı tamam derdim, biz illa Burgess'e kafa göz dalsın demiyoruz ki ? Adam kıpırdıyamıyordu yerinden bunu çizen Oda.

Artı bunun gerçek olduğunu düşünmüyorum, büyük ihtimal hikayedir. Oda bu kadar açık şeylere girmez...
Oda demiş sen inanma. Kendi bildiğini söyle arkadaş.

Oda nerde demiş göster bakalım ? Kaynağı ne ?

Ben Oda demiş inanmıyorum demiyorum, okuduğunuzu anlayın hacı, ben Oda ne çizdiğini unutuyor diyorum :ehe:
Elinde hiçbir sebep yok buna inanmamak için. O zaman bu siteye gelen hiçbir şeye inanma arkadaş. Sırf işine gelmiyor diye Oda bunu söylememiştir diyorsun.

Arkadaş onu geçtim Oda'nın söylediği kesinleşse bile sen ona bile bir sıkıntı bulursun. Buluyorsun da gördüğümüz gibi.

Luffy baktı ki yardım geldi, kendini saldı orda işte. Bu durum da Oda'nın açıklamalarıyla uyuşuyor. Luffy yardım gelmesine rağmen yine tetikte mi olsaydı? Bu ne biçim çelişkidir....

Ya Alpamis Allah aşkına yapma şunu. Yeminle amirini aşırı sahiplenen yardımcılar gibisin. MF savaşını çizen de Oda. Ne kadar kusursuz bir savaştı her şeyin bir açıklaması vardı her şey mantıklıydı keza seride şuana kadar olan her şeyin aslında bir mantığı var hata yok. Yav he he ya.

Elinde hiçbir sebep yok buna inanmamak için. O zaman bu siteye gelen hiçbir şeye inanma arkadaş. Sırf işine gelmiyor diye Oda bunu söylememiştir diyorsun.

Arkadaş onu geçtim Oda'nın söylediği kesinleşse bile sen ona bile bir sıkıntı bulursun. Buluyorsun da gördüğümüz gibi.
Kaç kere Oda bu kadar net bilgi verdi ? Oda'nın tarzı değil diyorum. Artı ben inanmıyorum dememişim bak, diyorum ki Oda ne çizdiğini unutmuş çünkü o kaçış esnasında hareket edemeyecek kadar bitik şekilde çizmişti çocuğu. Sen inan yada inanma orası beni ilgilendirmiyor ama söylemediğim şeyleri söylemişim gibi yapma.

Oda'nın tarzı böyle bir açıklama değil diyorum, hoşuna gitmiyor yorumum belli oldu ama sen de çok iyi biliyorsun bir dünya çeviri hatası artı fake işler döner. Bakalım kesinleşsin, ben Oda'nın dediklerini yalanlayacak değilim xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık