Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eee arkadaş adam ölümüne bir savaşa girmiş. Kardeşinin attığı şeyin ise sessiz olması gibi bir özelliği var. Ne ses var ne görüntü. İnce bir iğne. Sonrasında Luffy'den dikkatini çektikten sonra flampe'nin olduğu farkediyor.

İşiniz gücünüz trol olmuş. Ortada olan bir şeye de he deyin kardeşim.:D Katakuri Luffy'den önce Dressrosa'ya gelse bizimkilere yapacak bir iş kalmazdı.
Sana göre kalmıyor işte, Kata her bir haltta üstün olduğu kişiye dayanıklılığı olmadığından ve kendi kendine uydurduğu dövüş içindeki felsefedinden kaynaklı yenildi. Dof'a yenilmesi beni şaşırtmaz hele senin gibi Dof'u Law'ı ve üstüne Luffy'i alır demek bilemiyorum yani, sen fanı olduğun karekteri değiştirmişsin haberimiz yok.

Orada insanların anlamadığı şu.Wb o saldırıyı denizci erlerini uçurmak için yapıyor önceden ona göre hazırlıyor.Tüm gücüyle asılmasının bir manası yok hatta bu beyazsakalı küçültmek olacaktır.Erler rüzgara kapılıyor sağa sola savruluyor adam ada parçalayacak saldırıyı bunlara niye atsın.Tam onlara gönderecekken Akainu girip bacağı koyuyor araya.Çok kuvvet uygulamadan savuracağı bir teknikti durdurabilmesi gayet normal.

Ancak tüm bunları atlayıp sadece bacağıyla durdurduğu sahneye bakarsak tabii şunu görürsün.Ohooo şuna bak beyazsakalı durduruyor tek bacağıyla hemde amiraller çok daha güçlüymüş dersin. :) Halbuki alakası yok.Burada inugami guren vs rahat durduran birisi varsa o da beyazsakal görüldüğü gibi.Wb 2 yumruk olayına kadar odaklanarak rakibine asılmıyor indirmek için.Zira orada tonla rakibi var hepsi onu hedefliyor o da önce platforma ulaşmaya çalışıyor.
Yazdıklarından haberdarım ama o saldırının g4 gücünde olması yeterli WB'nin tüm gücünü illa ortaya döktüğü bir saldırı atmama gerek yok. Mevzu Akainu, G4 durdurabilir mi durduramaz mı üzerine dönüyor :bilmem:
Bak bu işte Luffy dayanıklılığını hiçe sayıyorsun en basitinden.Katakuri zaten Saldırı gücü açısından oldukça iyi biri.Dof uyanışla Luffy'e adam akıllı hasar veremezken.Kata uyanış kullanmadan Luffy'i kelimenin tam anlamıyla pert ediyor
Uyanışı,mızrağıda cabası.Kata ile Dof'un dövüşü maks 1 saat sürer normalde ne günü.
Asıl tam tersi Dof saldırı gücü açısından üst ligler için yetersiz biri.
Luffy'i haki kullanmazken ve sade dayak yerken bile saatlerce dövüp yenememiş biri Katakuri. Yanlışım varsa düzeltin. Luffy uzun bir süre Kata karşısında sadece haki kasmaya odaklanma rahatlığında takılamiyor mu ? Kata o kadar büyük bir tehdit olsa öyle bir riske girmez heralde o_O

Adam g4 luffy i yamultuyordu,sayfan atmaya üşeniyorum,luffynin surat ifadesini g4 le ilk kez öyle gördüm hatta,ayrıyetten dofun bana göre çok sağlam atağı yok,g4 luffye nerdeyse bir tane sağlam darbesi yok gibi,g4 de luffy kendine Dofun kendisine verdiği hasardan çok hasar veriyor net yani,yani dofu Katayla kıyaslayamıyorum
Ben yamultamaz demiyorum zaten, söylediğim şey basit adam, ne kadar dövdüyse de işi bitiremedi, Dof'un dayanıklılığı ve meyvesinden aldığı ekstra süre ortada. Tüm bunlar işin içine dahilken Kata, Rosa'ya gitse Luffy+Law+Dof'u alır demek bana mantıklı gelmiyor.

Sana göre kalmıyor işte, Kata her bir haltta üstün olduğu kişiye dayanıklılığı olmadığından ve kendi kendine uydurduğu dövüş içindeki felsefedinden kaynaklı yenildi. Dof'a yenilmesi beni şaşırtmaz hele senin gibi Dof'u Law'ı ve üstüne Luffy'i alır demek bilemiyorum yani, sen fanı olduğun karekteri değiştirmişsin haberimiz yok.

Yazdıklarından haberdarım ama o saldırının g4 gücünde olması yeterli WB'nin tüm gücünü illa ortaya döktüğü bir saldırı atmama gerek yok. Mevzu Akainu, G4 durdurabilir mi durduramaz mı üzerine dönüyor :bilmem:

Luffy'i haki kullanmazken ve sade dayak yerken bile saatlerce dövüp yenememiş biri Katakuri. Yanlışım varsa düzeltin. Luffy uzun bir süre Kata karşısında sadece haki kasmaya odaklanma rahatlığında takılamiyor mu ? Kata o kadar büyük bir tehdit olsa öyle bir riske girmez heralde o_O

Ben yamultamaz demiyor zaten, söylediğim şey basit adam ne kadar dövdüyse de işi bitiremedi, Dof'un dayanıklılığı ve meyvesinden aldığı ekstra süre ortada. Tüm bunlar işin içine dahilken Kata, Rosa'ya gitse Luffy+Law+Dof'u alır demek bana mantıklı gelmiyor.
Kata dayanıklıkta üstte değildi Luffy'den. Genel anlamda Luffy'de her şeyden iyiydi ama gelişmesini engelleyemedi. Olay Luffy'nin gelişmesi üzerineydi o yüzden böyle bir senaryo gördük. Luffy gelişmeyecek olsa zaten şansı yok. Yani Kata üst seviyedeydi ama bunu koruyamadı rakibi gelişti ve yendi. Arkadaş ilk defa Anime izlemiş Manga okumuş gibi yorum yapmayın burda. Herhalde Luffy vs Katakuri dövüşü Manga dünyasındaki ilk gelişerek rakibin yenildiği dövüş değildir.:D Tutturmuşsunuz kendinden güçsüz adama yenildiye. Onu bir kaçış olarak görüyonuz ama yok kardeş o sana kapı felan olmaz.

Gelişim olmadığı sürece Katakuri gider Dressrosa'yı tek başına yokedip geri gelir. Ruh gibi gezer ortalıkta Dof'un haberi olmaz.

Kata dayanıklıkta üstte değildi Luffy'den. Genel anlamda Luffy'de her şeyden iyiydi ama gelişmesini engelleyemedi. Olay Luffy'nin gelişmesi üzerineydi o yüzden böyle bir senaryo gördük. Luffy gelişmeyecek olsa zaten şansı yok. Yani Kata üst seviyedeydi ama bunu koruyamadı rakibi gelişti ve yendi. Arkadaş ilk defa Anime izlemiş Manga okumuş gibi yorum yapmayın burda. Herhalde Luffy vs Katakuri dövüşü Manga dünyasındaki ilk gelişerek rakibin yenildiği dövüş değildir.:D Tutturmuşsunuz kendinden güçsüz adama yenildiye. Onu bir kaçış olarak görüyonuz ama yok kardeş o sana kapı felan olmaz.

Gelişim olmadığı sürece Katakuri gider Dressrosa'yı tek başına yokedip geri gelir. Ruh gibi gezer ortalıkta Dof'un haberi olmaz.
Ne alakası var benim yazdıklarım la ? Ne alakası var benim yazdıklarımın gelişimle ? Bırak git Kata fanlığı yap artık :artiz:

Ben yamultamaz demiyor zaten, söylediğim şey basit adam ne kadar dövdüyse de işi bitiremedi, Dof'un dayanıklılığı ve meyvesinden aldığı ekstra süre ortada. Tüm bunlar işin içine dahilken Kata, Rosa'ya gitse Luffy+Law+Dof'u alır demek bana mantıklı gelmiyor.
Ana karakter çünkü.Manga'da olan herşeye mantık çerçevesi altında bakmamak gerek bence.Kata zaten 2 roundu aldı son raundu kaybetti.En basitinden Uyanışla yakaladığında mızraklasa,Luffy'nin hakisi bitip kaçtığı sırada karşısına Brulee çıkmasa Luffy'e nolurdu.Adam dövdüğü zaman bile Luffy'nin kalkmasına izin veriyordu,saldırını Luffy'e göre bile ayarladı bu adam.Dayanıklılık olarak da bu adam bi nevi dokunulmaz olmasına rağmen Luffy'nin g4 formundan toplamda en fazla darbe yiyen karakter + Gamma denilirken Mızrağın unutulması gibi bir olay da var.Dof iyileştiriyordu bide Kata'da o olayda yok.

Çok alakası var işine gelmeyen anlayamaz.:D
Luffy'nin nesi gelişti savaşta ? Ben Dof k haki sayesinde mi kazanır diyorum ? Luffy dayak yerken top kekte bu halinde olacakta Rosa'da dayak yerken hangi halinde olacak ?

Biz burda dayanıklılıktan ve Kata'nın iş bitirmek için defalarca uğraşmasına rağmen hedefini tutturamamasından bahsediyoruz. Sen işine gelen tarafa çekiyon tabi xD

Ana karakter çünkü.Manga'da olan herşeye mantık çerçevesi altında bakmamak gerek bence.Kata zaten 2 roundu aldı son raundu kaybetti.En basitinden Uyanışla yakaladığında mızraklasa,Luffy'nin hakisi bitip kaçtığı sırada karşısına Brulee çıkmasa Luffy'e nolurdu.Adam dövdüğü zaman bile Luffy'nin kalkmasına izin veriyordu,saldırını Luffy'e göre bile ayarladı bu adam.
Aynılarını neden Dof karşısında yapmasın ? Adamın piskolojik problemleri bir tek Luffy'nin karşısında mı ortaya çıkacak ? Dof'u dövse üç beş kere sonra baksa Dof kalkıyor. Tam o sıralarda Dof reis bağırsa Kata, ananı dövecem dese olay bitmiş işte. Bu arc'yi beraber izlemedik mi hacı :hhh:

Ryokugyu bile Fuji’e diyor ki toplantıyı yerle bir etme niyetinde değilsin değil mi diye . Bu adamların orada oturması bile başlı başına bir ülkeyi yok edecek gücün orda olması demek . Fuji Mariejois’i yıksa onu durduracak anca yine başka bir amiral olur .

Adamlar İmparator ile birlikte zirve güçler . Kata bu adamların yanında bence sönük kalıyor .

Fujitora’nın koca adayı sadece kılıcı kaldırarak sallaması bile yeterli .

Shanks ve Garp örneğine karşın , Garp sadece yumruğu ile dağ parçalayan bir adam . Shanks’ta tek kolu ile Evren’de ki en üstün haki yetenekleri ile donatılmış .

Ryokugyu bile Fuji’e diyor ki toplantıyı yerle bir etme niyetinde değilsin değil mi diye . Bu adamların orada oturması bile başlı başına bir ülkeyi yok edecek gücün orda olması demek . Fuji Mariejois’i yıksa onu durduracak anca yine başka bir amiral olur .

Adamlar İmparator ile birlikte zirve güçler . Kata bu adamların yanında bence sönük kalıyor .

Fujitora’nın koca adayı sadece kılıcı kaldırarak sallaması bile yeterli .

Shanks ve Garp örneğine karşın , Garp sadece yumruğu ile dağ parçalayan bir adam . Shanks’ta tek kolu ile Evren’de ki en üstün haki yetenekleri ile donatılmış .
Katanın son saldırısını gördükten sonra katayı amirallerle bir cümle içinde bile kullanmaktan kaçınıyorum. Amiraller ve yonkolar zirve bunlardır. Sağ kollar ise güçlü destek karakterler bana göre.

Luffy'nin nesi gelişti savaşta ? Ben Dof k haki sayesinde mi kazanır diyorum ? Luffy dayak yerken top kekte bu halinde olacakta Rosa'da dayak yerken hangi halinde olacak ?

Biz burda dayanıklılıktan ve Kata'nın iş bitirmek için defalarca uğraşmasına rağmen hedefini tutturamamasından bahsediyoruz. Sen işine gelen tarafa çekiyon tabi xD

Aynılarını neden Dof karşısında yapmasın ? Adamın piskolojik problemleri bir tek Luffy'nin karşısında mı ortaya çıkacak ? Dof'u dövse üç beş kere sonra baksa Dof kalkıyor. Tam o sıralarda Dof reis bağırsa Kata, ananı dövecem dese olay bitmiş işte. Bu arc'yi beraber izlemedik mi hacı :hhh:
Kata Luffy'e sempati duyuyor çünkü.Bu mantıkla tüm karakterlere vs kazandırırsın o savaş içinde gelişir,o hale gelmez diyerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık