Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaptan mevzusu şabondyde ödül konusu ile yapilmıştı diye hatırlıyorum.Gücüne değil ödülüne yapmışlardı yorumu ki novalardan sadece 2 tanesi kaptan değil yani bu yorumu yapmaları doğal.Eğer güce şaşırmak mevzusunu ele alırsak thriller bark arkında Zoronun sanjinin yaptıklarına şaşırdığını görürsün.Sanji nova olacak adamdır.Alabastada ödül alsa o iş tamamdı.İstersen alabastada yaptıklarını tartışmayalım.
Shabondy'den bahsetmiyorum la.Bu arada Sanji en kötülerinden de olsa nova olur ona katılıyorum.Zaten o yüzden ilk mesajda ''Novalıktan tam bir güç kıyası elde edilemese de bir fikir veriyor'' tarzı bir şey demiştim.Benim bahsettiklerim şunlardı:

3.sü de işte Dressrosa'daki Pica olayı.

Shabondy'den bahsetmiyorum la.Bu arada Sanji en kötülerinden de olsa nova olur ona katılıyorum.Zaten o yüzden ilk mesajda ''Novalıktan tam bir güç kıyası elde edilemese de bir fikir veriyor'' tarzı bir şey demiştim.Benim bahsettiklerim şunlardı:

Sende uçurum olmadığını düşünüyorsun bizde onu düşünüyoruz anlaşamadığımız yer neresi ben hala onu çözemedim.

Haaa başka olaya geçmişsiniz siz :D
Yani gibi gibi.:/ Bu arada aklıma gelmişken söyliyim.Zoro ve Sanji arasında uçurum yok dedim ama aralarındaki tek farkında 20 dorukiden ibaret olduğunu söylemedim.İşin içine diğer özellikler de girdi mi 20 dorukiden daha fazla fark oluyor.Ayrıca 2y sonra o az fark 1 tık daha açılmış olabilir.Bunu da eğitim aldığı kişinin kalitesine bağlıyorum.Kolay olsun diye sayıyla anlatayım.

2y önce
Zoro 10
Sanji 9 desek

2y sonra
Zoro 10
Sanji 8,5 gibi bir şey derim.Gerçi burda da sayılara bakış açına bağlı da neyse.Bugün Zoro vs Sanji olsa Sanji hemen kendini ezdirmez.Zorlar ama yenilir.İkisini eşit şartlarda 100 kere kapıştıralım o 100 dövüşün galibi de Zoro olur.Zorlanır belki ama yine de Zoro alır.Çünkü biraz daha güçlü.

Bunları şimdi söylüyorum ki yarın bir gün bu tarz bi mesajımı görünce ''Çelişkili davranıyorsun'' deme diye.En baştan anla yani düşüncemi.

neden kaptan değil diyenler olabilir zaten.Başka bir tayfada kaptan olabilirdi.Bu aynı Luffynin Jack için neden Kaidonun emri altında demesi ile aynı şey.Tek başına da bir şeyler başarabileceğini düşünüyorlar ama içerik hakkında bilgileri yok.Bilseler düz yolda kaybolacağını o zaman neden gemi direği olarak iş yapmıyor falan derler :D

neden kaptan değil diyenler olabilir zaten.Başka bir tayfada kaptan olabilirdi.Bu aynı Luffynin Jack için neden Kaidonun emri altında demesi ile aynı şey.Tek başına da bir şeyler başarabileceğini düşünüyorlar ama içerik hakkında bilgileri yok.Bilseler düz yolda kaybolacağını o zaman neden gemi direği olarak iş yapmıyor falan derler :D
İçerik önemli değil fandaş(Gerçi şu an fandaş gibi durmuyoruz ya neyse :/) Zoro'nun düz yolda kaybolması güçlü olduğu gerçeğini değiştirmiyor.:D Adamlar direk güç olarak kaptan olabileceğine vurgu yaptı.

Ayıp ettin beni kayıp ettin :(

Buggynin kaptan olduğu evrende pek absürt değil be fandaş.
Kusura kalma o zaman fandaş.Demedim say.:(

Buggy açısından bakma ama olaya fandaş.Senin mantıkla şöyle de bakabiliriz.Roger'dan sonra milyon tane korsan denize açıldı ve bu milyon tane korsan arasında kim bilir kaç tane 10 dorukilik çöp kaptan vardı.O zaman 10 dorukilik çöplerin kaptan olduğu bir evrende Zoro'ya o sözün söylenilmesinin bir anlamı yok diye de bakabiliriz ve bu bizi bi yere götürmez.O yüzden o sözleri ''Bu adamdan kaptan olur'' vurgusu olarak değil de ''Bu adam güçlü'' vurgusu olarak düşün.Çünkü Oda orda kaptan olabileceğine değil gücüne vurgu yaptı.

Kusura kalma o zaman fandaş.Demedim say.:(

Buggy açısından bakma ama olaya fandaş.Senin mantıkla şöyle de bakabiliriz.Roger'dan sonra milyon tane korsan denize açıldı ve bu milyon tane korsan arasında kim bilir kaç tane 10 dorukilik çöp kaptan vardı.O zaman 10 dorukilik çöplerin kaptan olduğu bir evrende Zoro'ya o sözün söylenilmesinin bir anlamı yok diye de bakabiliriz ve bu bizi bi yere götürmez.O yüzden o sözleri ''Bu adamdan kaptan olur'' vurgusu olarak değil de ''Bu adam güçlü'' vurgusu olarak düşün.Çünkü Oda orda kaptan olabileceğine değil gücüne vurgu yaptı.
La ben neyden bahsediyorum sabahtan beri sanıyorsun :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık