Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sürekli birbirlerine vurdular mı kesin değil ama.Mesela Aka vs Aok'ta da sürekli birbirlerine vurduklarını sanmıyorum.Eğer sürekli birbirlerine vuruyorlarsa zaten 2v1'de açık bulup Jack'i indirmek çok daha kolay olur.Gerçi birbirlerine sürekli vurmasalarda yine Jack'i indirmek kolay olur.Sonuçta sürekli açık bulacaklar.Jack bunlara 2-3 tane vurana kadar bunlar 5-10 tane gömer.

Ya evet dövüş açısından avantaj İnu-Neko'da da kastettiğim o değildi.Evet burda bakış açısı durumu olmuş.:D Kastettiğim vardiya sistemi olmasa o kadar dövüşmelerine gerek kalmayacağıydı.Vardiyadan dolayı Jack minklerle kapışabildi.Eğer o gücü 2'ye bölmeyip tüm minkler birlikte dalsa Jack dahil alayını indirirlerdi.
Yalnız 12 saat boyunca biri var sonra öbürü geliyor. Sicilyan mı ne diyordu, patililer bitiremedi ama Jack de onları bitiremedi.

Yalnız 12 saat boyunca biri var sonra öbürü geliyor. Sicilyan mı ne diyordu, patililer bitiremedi ama Jack de onları bitiremedi.
Tamam işte teke tekte denk gibiler.Hatta vardiyalı dövüştüklerinden Oda Jack'in İnu ve Neko'dan azıcık üstün olduğunu ama iki tarafında 12 saat kapışmasıyla aralarında çokta fark olmadığını gösterdi bence.İşte vardiyalı dövüşmek yerine direk İnu ve Neko aynı anda dalsa Jack'i alırlardı.Hem de öyle çok zorlanmadan alırlardı.

Vardiyalı dövüş olmasa Jack öyle ya da böyle teke tekte bunları yener demeye getirdi mangaka. Ha güçleri oldukça yakın olduğu için epey uzun sürermiş orası ayrı mesele.

Katakuri'nin anayıda indirecek misin? dediğinde aldığı cevaba karşılık '' epey uzak bir geleceği görüyorsun '' deyişi ile ben artık emin oldum ki sağ kollar ile kaptanları arasındaki güç farkı az buz değil.

Ayrıca bu laf Luffy vs Bigmom'un olacağına işaret gibi.

Dövüşleri Balıkadam adasında olup Shirleyin kehanetini de gerçekleştirecek. Yıkılacaktır BAA.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık