Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Garp, Z'nin kolunu kesenin şeytan meyvesi güçlerine sahip bir korsan olduğunu söylüyor, sadece buradan yola çıksak bile o kişi kesinlikle weevil diyemeyiz, sonuçta tosunun meyve kullanıp kullanmadığını kesin bir şekilde bilmiyoruz. Kaldı ki Garp, kolu kesen kişinin ne zaman Lord olduğuyla ilgili herhangibir tarihte vermiyor.

Neyse forumda bu konuyu daha iyi bilenler var. Onlar bu işe kesin gözüyle bakıyor:/

Not: Konulara, yorunlara vs. şöyle bi üstünkörü baktım, söylemler ve düşüncelerden başka bir dayanak göremedim. Yalnız net bir şekilde forumdaki Z çevirisinde, Z'nin kolunu kesen kişi olarak Weevil den bahsediliyor.
Çünkü başka birisi olamaz. Z'nin kolunu kesen kişi bir yıl önce Shichibukai olmuş. Bu niteliği taşıyan üç kişi var. Buggy, Law ve Weevil. Bu kişinin Buggy olmadığı açık. Kendisi o zamanlar Doğu Mavi'de takılıyordu. Zaten o kadar güçlü biri de değil. Law o zamanlar 17 yaşındaydı. Eski bir amiral kolu alacak kadar güçlü biri olsa, 7 yılda ödülü 200 milyonda kalmazdı. Ayrıca durduk yere Denizciler'e saldırıp, hepsini katledecek kadar zalim birisi değil. Gördüğümüz kadarıyla Weevil büyük takımlara sebep olan, önüne geleni biçen birisi. Gazetede bile uyarı yazıları çıkıyor kendisi ile ilgili. Güç ve kişilik olarak bunu yapabilecek birisi.

Çünkü başka birisi olamaz. Z'nin kolunu kesen kişi bir yıl önce Shichibukai olmuş. Bu niteliği taşıyan üç kişi var. Buggy, Law ve Weevil. Bu kişinin Buggy olmadığı açık. Kendisi o zamanlar Doğu Mavi'de takılıyordu. Zaten o kadar güçlü biri de değil. Law o zamanlar 17 yaşındaydı. Eski bir amiral kolu alacak kadar güçlü biri olsa, 7 yılda ödülü 200 milyonda kalmazdı. Ayrıca durduk yere Denizciler'e saldırıp, hepsini katledecek kadar zalim birisi değil. Gördüğümüz kadarıyla Weevil büyük takımlara sebep olan, önüne geleni biçen birisi. Gazetede bile uyarı yazıları çıkıyor kendisi ile ilgili. Güç ve kişilik olarak bunu yapabilecek birisi.
İşte ben şu söylediğinin dayanağını bilmiyorum, nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık