Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
834. anime bölümü 864. manga bölümüne denk geliyor. Ark 902'de bitiyor. Bir manga bir anime şeklinde gidiliyor. 902-864=38 hadi 834+38=872, abartarak 8 bölüm uzatacaklarını söylemiş olayım. 880. :/
Yanlışın var fake'ci seni. Bir manga bir anime dönemi de eskide kaldı. Uzun süredir 0.7 manga bir anime şeklinde devam ediyorlar. :S

834. anime bölümü 864. manga bölümüne denk geliyor. Ark 902'de bitiyor. Bir manga bir anime şeklinde gidiliyor. 902-864=38 hadi 834+38=872, abartarak 8 bölüm uzatacaklarını söylemiş olayım. 880. :/
Oo hemen hemen 45 bölüm var desen bu da 45 hafta yapar aşağı yukarı. Anladım Hocam.

Yetmez efendi yetmez. Kafadan 18 bölüm eklemen lazım. En iyi ihtimalle 0.7 bölüm oluyor benim gördüğüm kadarıyla. Yakında tek sayfa bir anime olacak. :/
38*0,3=11.4 yapıyor. Kafadan nasıl 18 bölüm yav? Bari kendi söylediğin şeyle uyuş efendi. :(

38/0,7 yapalım gene 54. 16 oluyor. Ah ulan ah. :(

Son düzenleme:
Yanlış bi girişim. @Shanks zaten Mihawk fanı, her fırsatta shipler bunları. Sen asıl @Shakan a soracaksın :/
E @Eustass Captain Kidd demek ki Kid'i çocuk, oğlan olarak görüyor. Nasıl olsa Kaido düşmese Shanks bir güzel silkecekti Kid'i, yani üstü felan tozlanmışsa tozunu alır mahiyetinde. :D

Şaka bir yana son sayıda bayağı sayko çizilmiş Shanks. Luffy ile ciddi bir dövüşe gireceğini düşünmüyordum ta ki şu sayıya kadar. Büyük savaştan önce ki iki savaşı Shanks ve Teach ile olur gibi duruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık