Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilinmiyor.Yani kılıçta ustalaştığı kesin ancak adam tek kollu bir yonkou tek dövüştarzı kılıç dövüşü değildir benceki bundandan eminim.Ayni zamanda tek numarasi kılıç olsaydi eğer Mihawk >Shanks olurdu bunuda şuan forumda kimss demez heralde adam kılıç kullaniyodur ama onun yaninda ne bilim başka onu yonkou yapan bazi stilleride vardır.
Bende merak ediyorum Onun diğer stillerini de anime de gördüğüm kadarıyla H.Hakisi çok güçlü Beyazsakalla karşılaştığı zaman yürüyüşü ile H.haki basıyor Tek seferde herkesi bayiltmiyor H. Hakisi çok güçlü olduğu için de yonkou olmuş olabilir.

Eğer seride süpernovalar olmasaydı Zoro Sanji bir yonkou gücüne eşdeğer bir seviyede olurdu seri sonunda.

Ancak Oda bence tayfa kaptanlarını ön plana çıkartmayı tercih ediyor epey uzun süredir. Şu arctaki Sanji’nin 1-2 arc sonra Kizaru’yu alt edebilmesi namümkün.

Jack’in Kaido’nun 3. ya da 4. Adamı olduğunu düşünelim. Sanji Jack’i geçemez şuan gözüken bu.

Wano da Jack ile ikisi birden mi savaşacak Yoksa Sanji yada Zoro Tek mı savacak onu görmek lazım ondan sonra Zoro Sanji muhasebesi yaparım

Eğer seride süpernovalar olmasaydı Zoro Sanji bir yonkou gücüne eşdeğer bir seviyede olurdu seri sonunda.

Ancak Oda bence tayfa kaptanlarını ön plana çıkartmayı tercih ediyor epey uzun süredir. Şu arctaki Sanji’nin 1-2 arc sonra Kizaru’yu alt edebilmesi namümkün.

Jack’in Kaido’nun 3. ya da 4. Adamı olduğunu düşünelim. Sanji Jack’i geçemez şuan gözüken bu.
Seride süpernova tarzı karakter olmamasını hayal edemiyorum ben şahsen. Luffy hem günümüz yonkouları hem de korsan kral olmayı hedefleyenlerle karşı karşıya gelecekti zaten. Herkes yonkou gücünde de olmasın bir zahmet, seride 5 yonkou gözüktü arkadaş, 3 yonkou gücü karakter bir tayfada mı olacaktı bir anda?

Hatta klasik zoro,mihawk örneği üstünden gitmeden,aklıma geleni söyleyim,tahmin edlildiği üzere en son rakip veya rakiplerden biri teach ve ekibi olacak,onun en güçlü bilinen adamı shiliew,seri sonuna kadar en güçlü sağ kol olsa,amiral seviyesi olabilir diye düşünüyorum,onu yenincede yonkou seviyesine zorlar yani zoro,buna gelene kadar başka çok şey var düşüneceğim ama bunu söylemek istedim

Seride süpernova tarzı karakter olmamasını hayal edemiyorum ben şahsen. Luffy hem günümüz yonkouları hem de korsan kral olmayı hedefleyenlerle karşı karşıya gelecekti zaten. Herkes yonkou gücünde de olmasın bir zahmet, seride 5 yonkou gözüktü arkadaş, 3 yonkou gücü karakter bir tayfada mı olacaktı bir anda?
Karşı olduğum için yazmadım. Neden uzun yıllardır tayfanın geri planda kaldığını kendimce anlatmaya çalıştım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık