Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E.Oda Reverie ve Wano üzerine yoğunlaşacam diye bir demeci oldu bu durumda Reverie arc şeklinde olacak gibi bir düşünceye kapıldım. Wano dan önce Reverie olacak diye biliyorum.
Tabi orası öyle wano dan önce reverie olacaktır ama bir toplantı ne kadar uzayabilir ki :) hani birileri orayı bassa bile 3-4 bölüm daha uzar en fazla. Yine de bekleyelim belki dediğin gibi olur.

@Alpamis ölsen bile, ölme! Haha bu sözden sonra Luffy fanı olunmayacakta Radikal filo amiralin fanı mı olalım... Luffy hakkında Kim ne diyorsa desin bence Luffy'siz bir One Piece izlenmez E.Oda o yüzden tüm arc larda Luffy'i bulunduruyor. Yada ana karakter olduğu için :) Reverie Arc i olursa Luffy olacak mı? Luffy'siz bir arc hiç olmadı nasıl yapacak bakalım E.Oda
Anlatamazsın hocam bunu.

Reverie arcta Viviciğim aşko poneg. çalacak. :utan:

Şu Luffy - Jinbei meselesi tek başına sorun teşkil etmiyor aslında. Arc'ın son yarısı kötüydü, karakterlere de yansıdı bu. Arcın baş iki karakteri Luffy ve Sanji. Sonra Jinbei. Üçüne karşı antipati oluştu. Yapmayın etmeyin Sanji hala iyidir.

Reverie arcta Viviciğim aşko poneg. çalacak. :utan:

Şu Luffy - Jinbei meselesi tek başına sorun teşkil etmiyor aslında. Arc'ın son yarısı kötüydü, karakterlere de yansıdı bu. Arcın baş iki karakteri Luffy ve Sanji. Sonra Jinbei. Üçüne karşı antipati oluştu. Yapmayın etmeyin Sanji hala iyidir.
Sanji ilk kurban o yüzden millet nasıl eleştireceğini pek karar veremiyor. Sanji yonko adasına düşüp psikolojik çöküntü yaşayan ilk karakter. Sanji wano da gücünü gösterecektir bu arc tamamen bir karmaşaydı düğünden sonra sakinleşmedi ortam o yüzden kimse vs atamadı. Genel olarak luffy hariç kimse 2 sene aradan sonra neler yapabildiğini gösterebilmiş değil.

Sanji ilk kurban o yüzden millet nasıl eleştireceğini pek karar veremiyor. Sanji yonko adasına düşüp psikolojik çöküntü yaşayan ilk karakter. Sanji wano da gücünü gösterecektir bu arc tamamen bir karmaşaydı düğünden sonra sakinleşmedi ortam o yüzden kimse vs atamadı. Genel olarak luffy hariç kimse 2 sene aradan sonra neler yapabildiğini gösterebilmiş değil.
Sanji, Jinbei ile kalmışsa peki? O zaman kim ne diyecekkk :a:. Şaka maka görünmedi, bi baktın " Kaptan, Jinbei'yi alıp devam etsen olur mu? " der. Hem o kadar denizde balıkadam kadar hızlı dendi. Havada da kuş. Kendi fikrime aşık oldum. :utan: Tut beni Historia :)

Sanji, Jinbei ile kalmışsa peki? O zaman kim ne diyecekkk :a:. Şaka maka görünmedi, bi baktın " Kaptan, Jinbei'yi alıp devam etsen olur mu? " der. Hem o kadar denizde balıkadam kadar hızlı dendi. Havada da kuş. Kendi fikrime aşık oldum. :utan: Tut beni Historia :)
Hacı ağzının kenarını sil bal damlıyor :D Bende babasını kurtarmaya gideceğini düşünmüştüm ama wadatsumi gemiyi suyun altına çektiğinde sanjiyi gemide görününce baya üzülmüştüm. Dediğin gibi sonradan gemide görünmedi. Valla dediğin gibi olursa kimse tutamaz beni :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık