Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Listemde reislerin her birini(WB korsanları) birer ikişer sıra yükselttim.

Oda numunesi bana malzeme vermiyor, verse Marco'yu Yonkou level filan yapıcam forumlarda. Ama işte malzeme vermiyor namussuz. Sabo'yu da 1-2 sıra geriletmeyi planlıyorum.

Sadece Enies Lobby'yi baz alıyorlar. Denk olmadıkları gün gibi ortada zaten.
Diğer arklarda rakiplerim gücü hakkında bilgi verildi de biz mi kaçırdık ?

Elde 20 dorukilik fark var.Bitti bu yani.Yine bir fark verilene veya arada bariz fark olan ralipler ile dövüşürlerse anca fark var deriz.

Mesela bana göre Sanji zoroyu bir koymaya kuinanın yanına yollar.Nasıl bu kanıya vardın dersen Zoroyu sevmiyorum.Bak bu kadar basitm

Supernovaları tanıtma işini Sabaody'de yaptı. Yoksa zaten tanıtacağı karakterlerdi. 3 saat içinde bu karakterleri çizip onlara meyve uydurmadı yani. Yeni çağda öne çıkaracağı karakterler belli zaten. Sanji de bunların arasında değil. Bundan sonra sürekli süpernovalarla karşılaşacağız hikayede. Bunların yeri ayrı. Sen kabul et ya da etme. Olay benim için de Sanji vs Zoro değil. Kimseyi gömdüğüm de yok. Sanji'nin hayali All Blue zaten. Adam hiç bir zaman daha güçlü olmalıyım demedi. Sanji bu arc yapma be dedirtse de bana, candır. Ancak tutup da Zoro'yla denk görmek saçmalıktır. Tayfadaki rollerinden tut, karşılaştığı rakiplere kadar, ödülden tut, ünvana kadar Zoro > Sanji'dir.
O küçük alıntının amacı buydu zaten, adam bunları farklı bir klasmana koymuyor ki toplu şekilde tanıtma fikri yokmuş ama Shabondy'de tanıtıldıklarında okurların gözünde yükselmiş oldular. Dediğim bu kadar basitti :/

@Baryshx sen turkanimede admindin sanırım. Bu fillersız One Piece çalışmasıyla ilgilenen bi çeviri grubu falan var mı hiç?
Yapılırsa çok güzel ve faydalı olur sanırım. Epey bölüm yapmışlardı.

@Baryshx sen turkanimede admindin sanırım. Bu fillersız One Piece çalışmasıyla ilgilenen bi çeviri grubu falan var mı hiç?
Yapılırsa çok güzel ve faydalı olur sanırım. Epey bölüm yapmışlardı.
Türklerde yok benim bildiğim.

Gerçi One Piece'de filler bölümde pek yok, One Piece'de esas olay gereksiz giriş ve çıkış bölümleri. İlk 5 dakika opening ve önceki bölümde ne olmuştuya gidiyor zaten.

Türklerde yok benim bildiğim.

Gerçi One Piece'de filler bölümde pek yok, One Piece'de esas olay gereksiz giriş ve çıkış bölümleri. İlk 5 dakika opening ve önceki bölümde ne olmuştuya gidiyor zaten.
Bu dediğim onepace’in yaptığı ve montajladığı fillersız hali. Arlong Parkta da devam ettiriyorlardı en son.
Mesela Dressrossadaki filler sahnelerin hepsini kesip geri kalanı birleştiriyorlar ve bölüm haline getiriyorlar. Yani sadece filler arclar falan değil oradaki mesele. İzlemediysen bi göz at bence.

Bu dediğim onepace’in yaptığı ve montajladığı fillersız hali. Arlong Parkta da devam ettiriyorlardı en son.
Mesela Dressrossadaki filler sahnelerin hepsini kesip geri kalanı birleştiriyorlar ve bölüm haline getiriyorlar. Yani sadece filler arclar falan değil oradaki mesele. İzlemediysen bi göz at bence.
One Pace'i mi diyorsun?
http://onepace.net/

Edit: One Pace yazdığını sonradan farkettim:D.

Neymiş E.oda sanjiyi monster trio dan almış.

Luffy rayleigh ile son kez konuşurken sağında sanji, solunda zoro vardı.

Luffy Baa da yürürken iki büyük devi sanji ve zoro durdurdu.

E.oda sanjiyi ve BM yi konu alan özel bir arc yaptı.

Hele son manga bölümlerinde sanji ve luffy ile panel paylaştırıyor daha ne olsun.

Sanji nova değil diye novalardan daha güçsüz demek zaten başka bir yetenek.

Adam her fırsatta zoro ve sanjinin tayfada ayrı bir yeri olduğunu gösteriyor zaten.

Son düzenleme:
Neymiş E.oda sanjiyi monster trio dan almış.

Luffy rayleigh ile son kez konuşurken sağında sanji, solunda zoro vardı.

Luffy Baa da yürürken iki büyük devi sanji ve zoro durdurdu.

E.oda sanjiyi ve BM yi konu alan özel bir arc yaptı.

Hele son manga bölümlerinde sanji ve luffy ile panel paylaştırıyor daha ne olsun.

Sanji nova değil diye novalardan daha güçsüz demek zaten başka bir yetenek.

Adam her fırsatta zoro ve sanjinin tayfada ayrı bir yeri olduğunu gösteriyor zaten.
Korkmayın korkmayın jimbei şuan daha güçlüde olsa yerlerini almicak bunların o geminin babası arkafan bakıcak görev adamlığı ve danışmanlık yapcak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık