Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla bütün yonkou oluşumu vs Bm yapsanız ben oyumu Bmden yana kullanırım.Bir kere bu adamlar kitle imha silahları gibi bişey.Bi Amiral-yonkou meyvelerine bakın bir de komutanlara.Fark bence çok çok fazla.

Hiç ama hiç katılmıyorum. :D Aşağıda twei yazmış zaten. Bigmom'ın bir şey yapamayacağını bildiğimiz için kızmadık mı zaten mangakaya? Gereksiz yere heyecan yaratmaya çalışıyor ama olmuyor.
Tahmin edemezdik değil ya, ben kesin gemiden atarlar diye bakıyordum hatta Jinbei'nin içlerinde bunu yapacak gücü olan tek kişi olduğu da belliydi.
Kurgu olayını hissettik buna katılıyorum da senaryo başka bir şekilde de tasarlanabilirdi.Yani sadece ''kurgu'' deyip görmezden gelemiyorum bu sahneyi.Aynı şekilde bir yonko ve tayfası arasında bu kadar güç farkı olması mantıklı gelmiyor bana.O zaman Roger tek başına yonkoluk mevkisinde bulunabilir gibi bir anlam çıkar aşağı yukarı ki aklım almıyor bir türlü.:/

Anlık oyalama onlar. Kaldı ki mangaka dokunuşu ve o ekibin tamamıyla anti-Bigmom ekibi olduğunu unutmamak lazım. Ruha zarar verebilen tek kişi Brook ve o gemide, yıldırımı kontrol edebilecek Enel'den sonraki tek kişi yine o gemide, her zaman karada olan dövüşler bu sefer tam denizin ortasında oluyor ve Jinbei o gemide. Ayarlasan bu kadar denk getiremezsin.

Önemli olan hasar verebilmek. Sen vuruyorsun bir şey olmuyor ama o vurunca direkt toprak atıyorlar. Sıkıntı burada.

@Hakili Yumruk
Hiç ama hiç katılmıyorum. :D Aşağıda twei yazmış zaten. Bigmom'ın bir şey yapamayacağını bildiğimiz için kızmadık mı zaten mangakaya? Gereksiz yere heyecan yaratmaya çalışıyor ama olmuyor.
Zaten saydığın sebeplerin parsasini ölmeyerek yara almayarak topluyorlar. Benim bahsettigim adamlar takdir edersin ki Jinbeden bile güçlü adamlar. Zeusa zarar veremez yada proya ama pro ile zeus Cracker ve Katakuriye ne yapabilir. Big Moma hard mochi saldırısi savunmasizken denk geldiğinde zarar verir o kadarda degil zarar vermicek olsa Luffynin Kong gun saldirisina kokali savunma yapmaz mama.
Birde skothie var seviyesi belirsiz. 3e bir el insaf kolay alirlar demiyorum bilincli big momu ama bence alma ihtimalleri var. Combo saldirilar her zaman etkili oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık