Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla tek kol ile Yonkou olan Shanks ona diyeceksin diyeceğini bende derim ki Mihawk Yonkou olan Shanks'tan tırstığı için tek kolu bahane ediyor MF'de sahalardan geri çekiliyor.
Bunlarla benim söylediklerim arasında fark var çünkü Zoro'nun kolum giderse kaderim biter lafı, en güçlü kılıç ustası tarafından teyit edilmiş. Senin söylediklerinin her hangi bir kanıtı yok.

Bunlarla benim söylediklerim arasında fark var çünkü Zoro'nun kolum giderse kaderim biter lafı, en güçlü kılıç ustası tarafından teyit edilmiş. Senin söylediklerinin her hangi bir kanıtı yok.
İşte o senin yorumun bu benim yorumum. Ayrıca yazıyı gene editledim. Manga'da bir ispatı yok sen kendine ispat sayıyorsun.Sen diyorsun Zoro biliyordu hocası söylemiştir. Sahne? yok.

Bak mangada olanı söylüyorum ben en güçlü kılıç ustası olmak isteyen kişi kolum giderse kaderim biter demiş mi ? Demiş.
Peki mangada bize gösterilen en güçlü kılıç ustası adam tek kollu biri ile vs atmam demiş mi ? Demiş.

Bundan sonrası sinek ve yağ meselesidir keyfiniz nasıl isterse onu yaparsınız :bilmem:

Hızlı olamaması savunamamasını sağlar, Jimbei'nin en güçlü tekniği olup olmadığını bilmiyoruz tamamen sallama. İşte tek kareden sonuç çıkarma bak kimler kimleri uçuruyor öyle değil mi :bilmem:
Ben tek kareden çıkarım yapmıyorum zaten. Olayların nasıl geliştiğini hiç takmıyorsun sadece sahnelere bakıyorsun.:D Kardeş ben bu yemeği pişirdim de fırında mı pişirdim ocakta mı pişirdim? Big Mom savunmasızken atak yiyor ve savruluyor. Aynısı görece aralarında dağlar kadar fark olduğunu bildiğimiz Aokiji ve Luffy'de de oldu. Demek ki bahsedilen savunma kısmı önemli. Açık yakalayınca WB'nin de karnının deşilebildiğini gördük. Demek ki savunma kısmı önemli. Sana bunu anlatıyoruz. Ama bundan sebep her sahneden aynı çıkarımı yapmamız gerekmiyor. Jinbei- Big Mom sahnesi farklı Shanks-WB sahnesi farklı. WB iki kolu ile asılıyor Shanks durduruyor. Bunun açıkla felan alakası yok. Bildiğin güçleri çarpıştı. WB'nin ayağı kaysa da tam güç veremese tamam deriz.

Tartıştığımız konu bunlar değil. Basitçe sana Zoro tek kolu gitse kaderinin biteceğini söylüyor bu gösterildi.:D Buna da vereceğin tek cevabı gördük herhalde.

Keane Reeves

En iyi kılıç ustası olmak için ön koşul iki kollu olmak. Zoro'nun hocası bunu öğretti ona. Çok mantıklı bir çıkarım niye öyle diyorsun. Şu noktada Ferit'in ne kadar kötü bir durumda olduğunu görüyoruz.:D Tek çıkışı bu. Bırakta öyle desin.:D

Mihawk>şenks yazdıracağız !
Güzel bir ayrıntı yakaladım. Aynıları manga'da da var. İsteyen bakabilir.

Tek başına olan Mihawk, ekibi ile birlikte olan Shanks'a gider:
Göründüğü gibi Shanks'ın ayak takımı korkudan titrer.

Ekibi ile birlikte olan Shanks, ekibi ile birlikte olan WB'ye gider:
Göründüğü gibi WB'nin ayak takımında herhangi bir titreme yoktur.

Tayfalı Shanks ayak takımını korkutamaz iken bir de tek başına gelen Mihawk'ın oluşturduğu korkuya bakın. :hhh:

Son düzenleme:
Güzel bir ayrıntı yakaladım. Aynıları manga'da da var. İsteyen bakabilir.

Tek başına olan Mihawk, ekibi ile birlikte olan Shanks'a gider:
Göründüğü gibi Shanks'ın ayak takımı korkudan titrer.

Ekibi ile birlikte olan Shanks, ekibi ile birlikte olan WB'ye gider:
Göründüğü gibi WB'nin ayak takımında herhangi bir titreme yoktur.

Tayfalı Shanks ayak takımını korkutamaz iken bir de tek başına gelen Mihawk'ın oluşturduğu korkuya bakın. :hhh:

@killz0ne Mihawk'ın gerçek gücünü anlamış biri olarak sen de bak.
Titremeye fırsatı kalmadan bayıldıkları için olabilir mi? Aaaa bak ne gördüm 2:12'de birileri yutkunuyor mu ne?:hhh::hhh:

Daha fazla kıvıramıyon mu nereye ?:D Sayende en iyi kılıç ustası olmak için ön koşulun iki kollu olmak olduğunu öğrendik Ferit saol.
Sana söyleyecek söz yok, en güçlü kılıç ustası kalkıp tek kolu adamla vs atmam demişken sen tutup yok öyle olmaz adam tek kollu olsa bile en iyi kılıç ustası olur diyorsun heralde fındık kurduyla vs atıp olacaksa. Ne diyelim sana hacı :byee:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık