Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bebeliğini verelim yetmez mi?

Edit: Akainu'yu zerre sevmem dedim ama kaliteyi arttıran önemli bir karakter olduğu da bir gerçek.
Garp da bebeyken almış yarayı :D Bu kaplan ile arasında ne geçmiş acaba. Benim niyeyse aklımda bu kaplan kesin köyüne saldırmış, sonradan güçlenip evcil hayvanı yapmış gibi geliyor :D

Garp da bebeyken almış yarayı :D Bu kaplan ile arasında ne geçmiş acaba. Benim niyeyse aklımda bu kaplan kesin köyüne saldırmış, sonradan güçlenip evcil hayvanı yapmış gibi geliyor :D
Köye saldırma yoktur. Garp gidip kendisi bulaşmıştır hayvancağıza. :D Gitmeden önce de teq atabilmek için 10 tane kiremit kırmıştır xd

İster idrak de ister refleks. :/ Çerçeveden sonra Bigmom'ın bağırdığı zaten bilinen bir şey olduğu için bizimkiler kulak tıkacı kullanmıştı. Buradan o füzelerin patlaması şans eseri gibi görünüyor haklısın. Fakat ben Bigmom'ın bekleyip bekleyip tam o anda patlamasına şans gözüyle bakmak istemiyorum. :/
İşte dediğin gibi, korumasız kaldığını bildiğinden bağırarak açığını kapıyordur, haklısın yani, ortada şans yok, herkes Luffy değil bal kazanına düşecek :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık