Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kuma tüm dövüşlerinden sonra Luffynin vücudunda kalan acıları verdi. Dövüş sırasında çektiği bütün acıları hissetmiyor, taşımıyor o an Luffy. g2-g3 ile dövüşürken o yerde yatarkenkinden çok daha fazla baskı hissedersin. Aynı olmaz.

O bi tık değil işte. Çok farkeder. Baskı ve zorlanmanın seviyesi çok değişir iki durum için.
Tamam da Zoro'nun bütün acıyı aynı anda alması durumu dengeliyor işte.Sen 5 çuvalın 1-2si Zoro'ya gitti diyorsun.O kadar büyük bir fark olduğunu sanmıyorum.

Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar. Yok Luffy savaşırken daha çok acı çekiyormuş, Zoro bu acıdan daha azını vücuduna almış falan filan. Adamlar iyice Odacılık oynamaya başladılar. Mangada okuduğumda Kuma'nın söylediklerine mi inanayım, sizin hayal gücünüze mi?

Bu kadarı da fazla. Çekememezlik ne seviyelere gelmiş. Adamın yaptıklarını da açıkça reddediyorlar artık. Kardeşim siz isteseniz de, istemeseniz de Zoro Luffy'nin tüm arc boyunca vücudunda topkadığı stresi acıyı aldı ve hayatta kaldı. Bu kadar basit. Aynısını Luffy alsa daha az etkilenirmiş. Kanıt? Yok. O zaman diyorum ki; Luffy Zoro'ya g4'le vursa Zoro'yu yerinden kıpırdatamaz. Çünkü o Zoro.

Sonra fan olan da biziz anasını satayım. Hiç tartışılacak bir şey yok ortada. Boşuna bana açıklama falan yapmaya çalışmayın.

Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar. Yok Luffy savaşırken daha çok acı çekiyormuş, Zoro bu acıdan daha azını vücuduna almış falan filan. Adamlar iyice Odacılık oynamaya başladılar. Mangada okuduğumda Kuma'nın söylediklerine mi inanayım, sizin hayal gücünüze mi?
Birkaç sayfa önce bunu belirtmiştim. Oda'yla yüz yüze tanışsa Oda'yı yalancı çıkaracak üyeler var.

Bu kadarı da fazla. Çekememezlik ne seviyelere gelmiş. Adamın yaptıklarını da açıkça reddediyorlar artık. Kardeşim siz isteseniz de, istemeseniz de Zoro Luffy'nin tüm arc boyunca vücudunda topkadığı stresi acıyı aldı ve hayatta kaldı. Bu kadar basit. Aynısını Luffy alsa daha az etkilenirmiş. Kanıt? Yok. O zaman diyorum ki; Luffy Zoro'ya g4'le vursa Zoro'yu yerinden kıpırdatamaz. Çünkü o Zoro.

Sonra fan olan da biziz anasını satayım. Hiç tartışılacak bir şey yok ortada. Boşuna bana açıklama falan yapmaya çalışmayın.
Sakin. :/ Luffy'nin daha az etkileneceğine dair kesin bir kanıt yok ama daha fazla etkileneceğine dair kanıt da yok. Senin de onların da söyledikleri yorum niteliğini taşıyabilir en fazla. Yani bence'ler üzerinden tartıştığınız için iki taraf da birbirini tam anlamıyla haksız çıkaramaz.

Birkaç sayfa önce bunu belirtmiştim. Oda'yla yüz yüze tanışsa Oda'yı yalancı çıkaracak üyeler var.
Döverler adamı. :/
Sakin. :/ Luffy'nin daha az etkileneceğine dair kesin bir kanıt yok ama daha fazla etkileneceğine dair kanıt da yok. Senin de onların da söyledikleri yorum niteliğini taşıyabilir en fazla. Yani bence'ler üzerinden tartıştığınız için iki taraf da birbirini tam anlamıyla haksız çıkaramaz.
Şöyle bir fark var. Biz Zoro'yu yaptığı bir şey üzerinden övüyoruz. Ve elimizde gemiye kadar bile dayanamayıp bayılmış ve ayı şokuna bile uyanmamış bir Luffy var.

Karşı tarafın elinde bir şey olmadığı gibi, olmayan şeyi varmış gibi gösterme çabası var. Yok Luffy bayıldığında acısı azalmış Zoro daha az acı almış vücuduna. Halbuki Kuma tersini söylüyor. Ben buna sinirlendim. Yoksa dayanıklılık mevzusu hep tartışılıyor. Ama bu kadarı artık dalga geçmeye giriyor. Mangada yazıyor çünkü.

@Alpamis diye bir üye içindi o sözler
Buyur anlamadım?

@Roronoa Zoro

Zoro çok daha azı için bayılıyor mu? Ki karşısında rakibin bunları yenerek bayılttığını da biliyoruz. Zoro bildiğin zor kullanılarak bayıltıldı. Birileri cesetlerinin boğazını kesse ruhları duymayacak. Çünkü bu adamları oldukları yerden daha uzağa taşıdılar. Zarar görmesinler diye. Zoro çok daha azı için bayılıyorken çok daha fazlası için bayılmıyor diye övüyonuz.:D Daha azı için bayılmasını açıklayın bize de ona göre diyelim ki bayılıp bayılmamasının dayanıklıkla alakası var.:D Sonrasında uyanıyor ama bütün tayfa uyanıyor. Çünkü en son düştüklerinde arkalarında düşman bıraktıklarının farkında idiler. Luffy ise düşmanın varlığı sona erene kadar düşmüyor. Sürekli ayakta. Ne zaman Moriah iniyor o zaman Luffy de salıyor.

:D Luffy en kötü hasarlar aldığı zamanlarda bile 2-3 gün sonra bunların etkilerini atlatıyor. Diğer tarafta ise Zoro gibi 3 arc'tır iyileşemeyen adamı Luffy'den dayanıklı yapıyonuz.:D Luffy'nin sadece ID macerası bile Zoro'yu öldürebilecek çapta.:D

Zoro o arc şunu farketti. Kaptan ayrı seviyedeki adamlar ile uğraşıyor. Bu kadar hasar güç benim bünyemi aşar.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık