Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bal baldır. Luffy'nin balları varsa Zoro'nun da var, Nami'nin de var. Hepsinden bahsetsen neyse de sadece Luffy'den bahsetmen ilginç :D Zoro'nun en büyük balı Luffy ile karşılaşmak yoksa çoktan ölmüştü :D
100 balı olan varken 10 balı olandan mı bahsedecez. Sen Hüseyin Bolt koşarken tutup beşinciden altıncıdan mı bahsediyorsun ? Yapma böyle şeyler senin seviyene yakışmıyor Nırç nırç nırç :artiz:

Yemek ney la ? Karı adası varken okama adasına düşen adam kara talihlidir.Morgothun lanetine maruz kalmıştır.
Adam aşçı yemek yapmayı öğreneceği yere gönderiyor. Burda Kuma'nın tayfaya değil Luffy'e yardım etmek istediğinin kanıtı oluyor. Yapacak bir şey yok aşçı = Yemek tarfi alacağı ada. Tartışma lüzüm var mı ?

100 balı olan varken 10 balı olandan mı bahsedecez. Sen Hüseyin Bolt koşarken tutup beşinciden altıncıdan mı bahsediyorsun ? Yapma böyle şeyler senin seviyene yakışmıyor Nırç nırç nırç :artiz:

Adam aşçı yemek yapmayı öğreneceği yere gönderiyor. Burda Kuma'nın tayfaya değil Luffy'e yardım etmek istediğinin kanıtı oluyor. Yapacak bir şey yok aşçı = Yemek tarfi alacağı ada. Tartışma lüzüm var mı ?
Var.Başına gelsin de gör ne diyeyim.

Sanji için alternatif senaryo.
Sanji’nin annesi ölmeyecekti.Annesi ile birlikte Germa’dan kaçıp rastgele bir lokantada çalışıp güçlenecekti.Gene tekme üzeri dövüş stili.Zeff’i sağdan soldan duyacaktı.Zeff’i de biraz olduğundan güçlü gösterip eğitim için onun yanına gönderecekti.Mis gibi senaryo.

Adamlara manga sayfası atıyorum. Hala enteresan yorumlar geliyor.

Tamam, Sanji tek atardı Ryuma'ya. O yüzden saldırılarını gördüğü halde Zoro'nun neticesinden ter aktı. Ah, Sanji olsaydı...
Hep olduğu gibi yine Zoro'nun rakibini övme olayı bitmedi. Luffy de yenemezdi büyük ihtimalle çünkü kılıç ustası değil. Hatta lastik meyvesi var kılıçlar antisi olduğu için ekstra dezavantaj. Ter akmışmış :(
Orda yemek tarifleri olduğunu biliyorsun öyle değil mi ? Tayfanın aşçısını Mihawk'ın yanına mı yollayacaktı ?
Mihawk yemem yapmayı bilmiyoe mu diyorsun yani :( Belki Mihawk'tan kılıçlılara karşı nasıl dövüşeceğini öğrenirdi. Baksana bilmiyormuş adam.

Şu zamana kadar bir çok kitap okuyup anime falan takip ettim ana karakter ve arkadaşları biraz farklı oluyor haklısın. Kimi buna şans der kimi bal vs der. Farkı olmak zorunda gibi bir şey. Genel olarak bakarsak bizim tayfa şanslı diyebiliriz. Çünkü ölmemeleri gerekiyor. Hani bizim tayfa ballı desen neyse sadece Luffy deyince olmuyor. Millet kol veriyor, başına Yonko düşüyor falan :D Kamabakka'ya katılmıyorum. Onu oraya gönderme sebebi aşçılıktan ziyade tekme dövüşü eğitimi alması bence.

Hep olduğu gibi yine Zoro'nun rakibini övme olayı bitmedi. Luffy de yenemezdi büyük ihtimalle çünkü kılıç ustası değil. Hatta lastik meyvesi var kılıçlar antisi olduğu için ekstra dezavantaj. Ter akmışmış :(
Mihawk yemem yapmayı bilmiyoe mu diyorsun yani :( Belki Mihawk'tan kılıçlılara karşı nasıl dövüşeceğini öğrenirdi. Baksana bilmiyormuş adam.
Şu zamana kadar bir çok kitap okuyup anime falan takip ettim ana karakter ve arkadaşları biraz farklı oluyor haklısın. Kimi buna şans der kimi bal vs der. Farkı olmak zorunda gibi bir şey. Genel olarak bakarsak bizim tayfa şanslı diyebiliriz. Çünkü ölmemeleri gerekiyor. Hani bizim tayfa ballı desen neyse sadece Luffy deyince olmuyor. Millet kol veriyor, başına Yonko düşüyor falan :D Kamabakka'ya katılmıyorum. Onu oraya gönderme sebebi aşçılıktan ziyade tekme dövüşü eğitimi alması bence.
Olmuyor böyle tartışamam gidip Skyrim oynayacam :hıh:

Geçmiş Mihawk tartışmalarını okurken dikkat ettim. "Mihawk dünyanın en güçlü kılıç ustası değildir. Hiçbir zaman da öyle anılmamıştır. Sadece dünyanın en iyi kılıç ustasıdır." diyenler var.

Japonca bilgim yok ama Google Translate ile baktım.
WB: Sekai Saikyō no Otoko
Buradaki Saikyō en güçlü demekmiş.
Mihawk: Sekai Saikyō no Kenshi
Burada da Saikyō var.

Çok emin bir şekilde Mihawk en güçlü değildir diyenler var diye merak ettim. Acaba bu kişiler mi yanlış söylüyor? Yoksa yaptığım gibi tek kelime ile Japonca yorumlanmaz mı?

Japonca veya bu konuyu bilen biri cevap yazsın lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık