Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Doflamingo ve Vergo örneklerini bir türlü anlamıyorum. Üstüne basa basa vücudunun yıprandığını söylediler. Nami nasıl kullanmışsa artık.
Doflamingo, Jozu'yu bile durdurabilecek bir güce sahip. Jozu Yonko'nun has adamlarından biri. Gücünü bilmiyorsan işin yaş. Ki Law açıkladığı vakit çok şaşırmıştı Sanji, ip kullanıyor ha diye. Neymiş iki atmış.

Luffy dövüşürken odaklanmadı mı darbe gelebilir diye? Kaldı ki dikkati bildiğin ağlayan Pudingteydi.
Böyle absürt itirazlar da etmeyin be Alpa.
La onunla onu bir mi tutuyon. Luffy hareketinden kaçıyor ikinci darbede ise nereye gideceğini gördüğü için darbeyi yiyor. Bu adam Luffy'i ovmedi mi köstebekten daha önce bu kadar sıyrılabilen olmadı diye.

Sırf Sanji'yi övmüş olmak için de bir şeyler demeyin yahu.:( Bırakın da kafayı deldirmesin onunla.

La onunla onu bir mi tutuyon. Luffy hareketinden kaçıyor ikinci darbede ise nereye gideceğini gördüğü için darbeyi yiyor. Bu adam Luffy'i ovmedi mi köstebekten daha önce bu kadar sıyrılabilen olmadı diye.
Hakkaten seni sevmesem hiç isteğim yok uzun uzun anlatmaya Alpa. Mesele Luffy yan yattı çamura battıdan çıkmıyor önce bi sakin ol nefes al. Kata Sanjiyi öldürmek için hamle yapıyor Sanji de k. hakisi ve hızıyla mukabele ediyor. Bunu Luffyde de görmedik henüz, Luffyye vuracakken yön değiştiğini hakisiyle görüp başka bi saldırıya geçiyor hemen Kata ve Luffy bundan kurtulamıyor ama Sanjide bunu yapamadı. Mesele bu. Bu dövüşte gelişir Luffy daha üstün olur bunlar çok başka meseleler önemli olan Sanji Katanın saldırısından rahatlıkla kurtulacak hakiye ve çevikliğe sahip. Bu da her babayiğidin harcı değil.
Bazen fazla fevri oluyorsun konu bizim oğlan olunca. Luffy tayfanın en güçlüsü ve dövüşle ilgili her konuda da tayfasını geçeceğini düşünüyorum zaten. Kata ile dövüşünden sonra da k. hakisi muazzam olacaktır ama şu ana kadar gördüğümüz sahneler böyle. Burada Luffy daha üstün olsa bile verilen tepkilerde Sanjininki daha ön planda benim gözümde. Gelgelelim Jinbei, Zoro, Sanji, Law vs gibi adamlar da boş gezenin boş kalfası değil. Yeri gelir yardım ederler yeri gelir bi konuda daha iyi olabilirler yeri gelir Luffyyi kurtarabilirler de. Hatta Namiye belki Choppera kadar uzat listeyi. Bunlara bu kadar tepkiyle yaklaşırsan cidden Luffynin insani tarafının eksiklerinin kazandığı dostların öneminin tadına varamazsın.

Hakkaten seni sevmesem hiç isteğim yok uzun uzun anlatmaya Alpa. Mesele Luffy yan yattı çamura battıdan çıkmıyor önce bi sakin ol nefes al. Kata Sanjiyi öldürmek için hamle yapıyor Sanji de k. hakisi ve hızıyla mukabele ediyor. Bunu Luffyde de görmedik henüz, Luffyye vuracakken yön değiştiğini hakisiyle görüp başka bi saldırıya geçiyor hemen Kata ve Luffy bundan kurtulamıyor ama Sanji de bunu yapamadı. Mesele bu. Bu dövüşte gelişir Luffy daha üstün olur bunlar çok başka meseleler önemli olan Sanji Katanın saldırısından rahatlıkla kurtulacak hakiye ve çevikliğe sahip. Bu da her babayiğidin harcı değil.
Bazen fazla fevri oluyorsun konu bizim oğlan olunca. Luffy tayfanın en güçlüsü ve dövüşle ilgili her konuda da tayfasını geçeceğini düşünüyorum zaten. Kata ile dövüşünden sonra da k. hakisi muazzam olacaktır ama şu ana kadar gördüğümüz sahneler böyle. Burada Luffy daha üstün olsa bile verilen tepkilerde Sanjininki daha ön planda benim gözümde. Gelgelelim Jinbei, Zoro, Sanji, Law vs gibi adamlar da boş gezenin boş kalfası değil. Yeri gelir yardım ederler yeri gelir bi konuda daha iyi olabilirler yeri gelir Luffyyi kurtarabilirler de. Hatta Namiye belki Choppera kadar uzat listeyi. Bunlara bu kadar tepkiyle yaklaşırsan cidden Luffynin insani tarafının eksiklerinin kazandığı dostların öneminin tadına varamazsın.
La alakası yok. Zoro da beklese öyle bir şeyi o da tepki verir. Hatta beklemede de tepki verir. O kadar da değil yani. Onu yapması lazım zaten Burak. Abartmayın oğlum.:)

Sanji'yi ovecegiz diye taştan su çıkarıyonuz.

Bir sahne ile tüm ataklarından sıyrılacak k.hakide yaptın adamı helal olsun Burak. Buna herhalde tek karelik yorum diyorlar.

Son düzenleme:
Hakkaten seni sevmesem hiç isteğim yok uzun uzun anlatmaya Alpa. Mesele Luffy yan yattı çamura battıdan çıkmıyor önce bi sakin ol nefes al. Kata Sanjiyi öldürmek için hamle yapıyor Sanji de k. hakisi ve hızıyla mukabele ediyor. Bunu Luffyde de görmedik henüz, Luffyye vuracakken yön değiştiğini hakisiyle görüp başka bi saldırıya geçiyor hemen Kata ve Luffy bundan kurtulamıyor ama Sanjide bunu yapamadı. Mesele bu. Bu dövüşte gelişir Luffy daha üstün olur bunlar çok başka meseleler önemli olan Sanji Katanın saldırısından rahatlıkla kurtulacak hakiye ve çevikliğe sahip. Bu da her babayiğidin harcı değil.
Cok güzel özetlemissin.Agzına saglıkk

Güzel yazmışsın eline sağlık. Üzüldüğüm şey ise bunu boşuna yazmış olman oldu :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık