Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önce mevcut sınırına ulaşır sonra güçlü rakiplerle dövüşerek gelişir. Biz Zoro'nun mevcut sınırını görmedik ki. Bundan bahsediyorum.

Şimdi Zoro çok güçlü olduğu için rakipleri güçsüz gözüküyor da olabilir. :) Ama dediğim gibi Zoro'yu Wano'ya sakladı. Bilerek zorlamadı yani. Hikaye gereği işte.

Ben Zoro ile Luffy'yi eşit görüyorum bilirsin. Bir arkadaşım Zoro 2 yıl sonra daha güçlü döndü Luffy power up alıp gidecek Wano'ya eşitlenecekler demişti. Şimdi Luffy power up alacak gibi olunca kafama yattı. :D
Sabırsızlıkla bekliyoruz dostum.:D İyi fantezi kuruyormuş arkadaşın.:D

Arkadaşın seriyi iyi takip ediyormuş tebrik ettim kendisini :sapkali:
Eski okuyuculardan kendisi. Zamanında bana anlatırdı One Piece'i. Ama buralara takılmıyor. :D
Sabırsızlıkla bekliyoruz dostum.:D İyi fantezi kuruyormuş arkadaşın.:D
Şöyle düşün; Zoro daha eğitimin sonuçlarını göstermeden power up almayacağına göre en azından Wano'da power up almaması lazım. Saçma olur. Bu da demektir ki, eğitimden bir hayvan olarak dönmüş. :D

Eski okuyuculardan kendisi. Zamanında bana anlatırdı One Piece'i. Ama buralara takılmıyor. :D

Şöyle düşün; Zoro daha eğitimin sonuçlarını göstermeden power up almayacağına göre en azından Wano'da power up almaması lazım. Saçma olur. Bu da demektir ki, eğitimden bir hayvan olarak dönmüş. :D
Ama Luffy PunkHazard'ta Zoro'ya denkti. BAA'da denkti. Dressrosa'da denkti. Zoro hiçbir şey yapmıyor Luffy her arc'ta daha fazlasını gösterdiği halde bir türlü aşamıyor Zoro'yu. Çünkü Zoro otomatik Luffy ile seviye atlıyor. Luffy bu arc bildiği gelişecek gibi duruyor. Yine de Zoro denk. Ne güzel ya.:D

@RedTeroR

Luffy jet pistolüne dayandı diye adama güçlüymüş dedi.:D Zoro gitsin ilerde Happo donanmasına dikkat etsin. Luffy aynı arenada dede ve torununu yener. :D

Ama Luffy PunkHazard'ta Zoro'ya denkti. BAA'da denkti. Dressrosa'da denkti. Zoro hiçbir şey yapmıyor Luffy her arc'ta daha fazlasını gösterdiği halde bir türlü aşamıyor Zoro'yu. Çünkü Zoro otomatik Luffy ile seviye atlıyor. Luffy bu arc bildiği gelişecek gibi duruyor. Yine de Zoro denk. Ne güzel ya.:D
Luffy her zaman baştaki adama girişecek. Bu değişmez. Ama her zaman Zoro'ya ''bu kadar güçlü ama kaptan bile değil,'' ''30 milyonluk ödülü olması gereken bu,'' ''bu güçle arena dövüşüne katılmaması büyük mütevazilik,'' gibi şeyler söyleyecekler ve Killer'la birlikte kaptan olmayıp da kaptan muamelesi gören tek kişi olacak. Kaptanıyla kapışırken ''kim güçlü görelim,'' diyen ve kaptanının ''aynen,'' diye cevap verdiği; bu dövüşte tamamen denk gösterilen tek tayfa üyesi olacak. Gel de Zoro'dan büyük şeyler bekleme. :D

Luffy her zaman baştaki adama girişecek. Bu değişmez. Ama her zaman Zoro'ya ''bu kadar güçlü ama kaptan bile değil,'' ''30 milyonluk ödülü olması gereken bu,'' ''bu güçle arena dövüşüne katılmaması büyük mütevazilik,'' gibi şeyler söyleyecekler ve Killer'la birlikte kaptan olmayıp da kaptan muamelesi gören tek kişi olacak. Kaptanıyla kapışırken ''kim güçlü görelim,'' diyen ve kaptanının ''aynen,'' diye cevap verdiği; bu dövüşte tamamen denk gösterilen tek tayfa üyesi olacak. Gel de Zoro'dan büyük şeyler bekleme. :D
Zoro kaptan bile değil denmesi normal. Adam bir kaptan kadar güçlü olabilecek çapta. Ama bunu Luffy'nin gücünü gördükleri için demiyorlar. O noktadan denk olduklarını çıkaramazsın yani. Zoro Dressrosa'da dediği net bir şeyle kaptanı arasındaki farkı ortaya koydu zaten.

İki yıl öncesinin vs'sinden örnek veriyon bana.:D Ve oradan bile denk olduklarını zorlama bir şekilde çıkarıyon. Ama Coby o bizi öldürür dediği sıra Luffy bir şey olmaz ben burdayım diyerekte cevabı veriyor.:D

Diğer taraftan benim yorumumla alakalı bir şey dememişsin bile. Kaçamak cevap vermişsin. Ben her arc Luffy daha güçlü şeyler gösterip Zoro aynı yerde kaldığı halde Luffy ile denk olmasından bahsediyorum. Luffy ile Zoro Dressrosa'da da denkti. Luffy ile Zoro Baa'da denkti. Luffy ne güç gösteririse Zoro o güçte olduğu kabul ediliyor. Şimdi bu arc Luffy gelişecek daha da güçlü olacak. Ama Zoro'da o güçte var olacak? Çelişkinizi anlatabildim mi? Zoro gelişmiyor. Zoro Luffy ne güçteyse zaten o güçte olacak.:D Ama Zoro fanlığı bunu gerektirir di mi? :D

EE bunca şey oluyorken yine aynı tarz yorumlar olunca ister istemez ciddiye alamamaya başlıyor insan. OP dünyası değil de daha çok fantezi dünyası oluyor bu.

Zoro kaptan bile değil denmesi normal. Adam bir kaptan kadar güçlü olabilecek çapta. Ama bunu Luffy'nin gücünü gördükleri için demiyorlar. O noktadan denk olduklarını çıkaramazsın yani. Zoro Dressrosa'da dediği net bir şeyle kaptanı arasındaki farkı ortaya koydu zaten.

İki yıl öncesinin vs'sinden örnek veriyon bana.:D Ve oradan bile denk olduklarını zorlama bir şekilde çıkarıyon. Ama Coby o bizi öldürür dediği sıra Luffy bir şey olmaz ben burdayım diyerekte cevabı veriyor.:D

Diğer taraftan benim yorumumla alakalı bir şey dememişsin bile. Kaçamak cevap vermişsin. Ben her arc Luffy daha güçlü şeyler gösterip Zoro aynı yerde kaldığı halde Luffy ile denk olmasından bahsediyorum. Luffy ile Zoro Dressrosa'da da denkti. Luffy ile Zoro Baa'da denkti. Luffy ne güç gösteririse Zoro o güçte olduğu kabul ediliyor. Şimdi bu arc Luffy gelişecek daha da güçlü olacak. Ama Zoro'da o güçte var olacak? Çelişkinizi anlatabildim mi? Zoro gelişmiyor. Zoro Luffy ne güçteyse zaten o güçte olacak.:D
Ben sana Zoro'yu neden büyük gördüğümü anlattım. Sana denkliklerini kabul ettirme gibi bir derdim yok. Zoro, Dressrosa'da güçten bahsetmedi. Her zamanki gibi kaptan mevkisine saygısından bahsetti. Sadece o sahneye bakma, genel olarak Zoro'nun tavırlarına bak anlarsın. Bir de Luffy'ye bak. Çünkü Zoro Luffy'yi tanıyor. Luffy her zaman düşmanın liderini hedef alıyor kendine. Alabasta'da Kohza'yı düşman zannedip(daha görmeden,) onun kıçını tekmeleyeceğini söylemişti. Zoro bunu bildiği halde ve Luffy ''Doflamingo'nun kıçını tekmeliyicem, bunu sana bırakıyorum,'' dediği halde Pica'yı Luffy'ye mi bırakacaktı?

Kaçamak cevap vermedim. O dediğine cevap vermeme gerek yok zira. Çünkü ben zaten Oda'nın Zoro'yu sakladığını söylüyorum başından beri. Luffy tüm gücünü gösterdi diye bu onu Zoro'dan üstün mü yapıyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 29)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık