Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ay, Karakuri ve şeytan meyveleri Vegapunk ile ilişkili. Bunları birbirine bağlayacaksan Vegapunk üzerinden yürümen lazım.

Belkide Uranüs Vegapunktur. :oleyo:
Vegapunk'ı da ekleyince iş iyice sarpa sarıyor. Çünkü ben onun iyi biri olmadığını düşünüyorum ısrarla. :(

Ben animeyi bıraktım artık. Çizimler falan iyice soğuttu beni sadece mangayı takip ediyorum. :)
Animeye arada atlaya atlaya bakıyorum, bazı sahneleri canlandırılmış görme alışkanlığı var animeyle başlayınca. Ama izlemesem de olur. :)

Vegapunk'ı da ekleyince iş iyice sarpa sarıyor. Çünkü ben onun iyi biri olmadığını düşünüyorum ısrarla. :(

Animeye arada atlaya atlaya bakıyorum, bazı sahneleri canlandırılmış görme alışkanlığı var animeyle başlayınca. Ama izlemesem de olur. :)
CC iyi değil, Judge iyi değil, Judge ile birlikte çalışan Vega'da ya dediğin gibi iyi çıkmayacak ya da Suuper iyi çıkacak : ))

Atomun parçalanması hakkında detaylı bir malumatım olsaydı söyleye bilecek iki çift lafım olurdu.
Ama CC bu söze uymayan kötü bir adam. Hakeza Judge'de
CC tamam komik falan ama bir an çok korktum tayfaya gelecek diye.
Tabi gelse Oda konuyu ona göre değiştirirdi o ayrı mesele. Bi ara öyle bir girişim sezmedim de değil hani.

CC iyi değil, Judge iyi değil, Judge ile birlikte çalışan Vega'da ya dediğin gibi iyi çıkmayacak ya da Suuper iyi çıkacak : ))
Ben Judge ile ortaklığını bilmeden önce, bu adam Tesla gibi bir şey çıkacak, devrimcilerle çalışmasa da devrim yolcusu diyordum. Ama Sanji bile ortada yokken babasıyla olan geçmişi, yıllardır hükümetle çalışması beni yıktı. Diğer yandan şu adamla bir bağı var, o adamın da ayla bir bağı var:

Atomun parçalanması hakkında detaylı bir malumatım olsaydı söyleye bilecek iki çift lafım olurdu.
Ama CC bu söze uymayan kötü bir adam. Hakeza Judge'de
CC tamam komik falan ama bir an çok korktum tayfaya gelecek diye.
Tabi gelse Oda konuyu ona göre değiştirirdi o ayrı mesele. Bi ara öyle bir girişim sezmedim de değil hani.
Demek istediğim bilim adamları için iyi ya da kötü fark etmiyor onlar sadece bilime hizmet ediyor. En azından bu seride gördüğümüz bilim adamları için öyle.

Ben Judge ile ortaklığını bilmeden önce, bu adam Tesla gibi bir şey çıkacak, devrimcilerle çalışmasa da devrim yolcusu diyordum. Ama Sanji bile ortada yokken babasıyla olan geçmişi, yıllardır hükümetle çalışması beni yıktı. Diğer yandan şu adamla bir bağı var, o adamın da ayla bir bağı var:
Haberin yok mu. Vega'nın atası zaten o.

Ama iyi o : ))

Demek istediğim bilim adamları için iyi ya da kötü fark etmiyor onlar sadece bilime hizmet ediyor. En azından bu seride gördüğümüz bilim adamları için öyle.
Anladım ama bana pek öyle gelmiyor. Kendi amaçları-menfaatleri doğrultusunda bilimle uğraşan karakterler olarak değerlendiriyorum bunları.
Tabi Judge açısından Germa'nın teknolojisine Judge'nin katkısı olmaya bilir, yani temeli Vega atmış Judge ise daha çok kullanıcı pozisyonunda olabilir.

Haberin yok mu. Vega'nın atası zaten o.

Ama iyi o : ))
Atası mı hocası mı belli değil diye biliyorum ben. Zaten onun yaptığı automotolarla, çocukken Vega'nın yaptığı hayvan robotlar birbirine benziyor, zaten adam sonra seviye atlayıp gen askerler ve pacifistalar üretiyor.
Birkaç teori okumuştum mesela, Tsukimi'nin de ataları aslında aydan geliyor, Vega bile öyle olabilir diye.

Atası mı hocası mı belli değil diye biliyorum ben. Zaten onun yaptığı automotolarla, çocukken Vega'nın yaptığı hayvan robotlar birbirine benziyor, zaten adam sonra seviye atlayıp gen askerler ve pacifistalar üretiyor.
Birkaç teori okumuştum mesela, Tsukimi'nin de ataları aslında aydan geliyor, Vega bile öyle olabilir diye.
ben şaka yaptım hiç bir fikrim yoktu.:oleyo:

Tsukimi'nin adı ay seyretme zaten :oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık