Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaş olmasak yapacaksın yani? :D Son düşman zaten belli. Oda'nın söylediğine göre göz bandı olan birisiymiş. Birisi Saka'nın gözünü çıkarır diyorsan onu bilemem tabi. :/ Bu kişi kutsallardan birisi mi olur, yoksa son savaşta hükümetten yana saf tutan Teach mi olur bilemiyorum.

Not: Teach'in tek gözünü Shanks olacak, aldığı göze karşılık da kendi canını verecek. :rolleyes:
Yapmam :D göz bandı mı? Bu bilgi kesin mi? Vallaha yeni duyuyorum. Bilgim yoktu.

Biliyorum bu foruma üye değildim yeni oldum fakat en başından beri takip ederdim yorumları yazıları teorileri dikkatle okurdum özellikle @Reiper @Daredewill @Millennium Wizard başı çekiyor bu konularda bazen telefon başında sinir krizi geçirdiğim Zaman'lar oldu fakat sonra anladım ki bilerek yapıyorlar yorum özgürlüğü herkesin var fakat bu , bu garip yani başka birşey demek istemiyorum. Bu arada @Orcunyus @RedTeroR siz ve birkaç kişi daha gerçekten iyi mücadele ediyorsunuz.
Hoşgeldin foruma :sapkali:

@Reiper çoğu konuya farklı bakış sunuyor yaptığı katkı inkar edilemez.
@Daredewill ve @Millennium Wizard'ı Luffy fanları bozdu eskiden her konuda şahane yorum yaparlardı artık sadece Dof mevzusu üzerinde duruyorlar :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık