Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saf olmadıkları konusunda katılıyorum. Üstteki arkadaşın dediği gibi sözlerini dinledikleri yardımcıları var. Üstelik işler ciddileştiğinde onlar da mantıklı karar alacaklardır. Ancak Egoları var. Zeki denizciden kastım da buydu. Bunları birbirine kırdıracak zekada olmalı.

Bir çok yol bulabiliriz.

Örn

Kaidou'nun gemisini batırırsın big mom batırdı gösterirsin.
Kaidonun adasını yıkarsın big mom yıktı dersin.
2'sinde de kırmızı pone. var. Birini çalmaya çalışırken yakalatırsın x yaptı dersin.
Daha antik silahlar, askeri teknolojiler vs. için bile birbirlerini yarışa sokabilirsin.

Squardo gibi bir adamı 2 dakikada Wb'yi bıçaklayacak ortama soktular. Ben bu tarz şeyleri seviyorum.
Adamlarda istikbarat ağı var. Sanji'nin baratie de ki bağlantılarından tut da şeytan meyvesi ticaretleri yönetiyor adamlar. Yani mesela Kid gemilerini batırıyor adamlar kimin batırdığını biliyor. Sen ne kadar şu batırttı desen de onlar zaten ondan haberdar yani yemezler. Yeseler bile adam gönderiyorlar örn: Rockstar adam geldi mektup getirdi. Gitti.

Yani bunlar 1 gemi için birbirleriyle savaşacak tipler değil. Adamlar kurmuş düzenlerini gidiyorlar hazırlık yapıyorlar bir nevi. Pone çalsalar çalan adamı öldürüyorlar zaten. Big Mom Pedro'nun yaşamını almış, yani kolay değil o işler. Kolay kolay birbirlerine düşüremezsin bu iki gücü. Yani kolay kolay öyle küçük şeylerden birbirlerine girmezler. Çünkü savaştıkları an iki taraftan da ağır kayıplar olur ve bu ikisi içinde pek iyi olmaz.

O squadronun saflığından Roger'a olan kinindendi öyle anlar kolay kolay yakalanmaz ve her Yonkou böyle durumlara düşmez. WB yaşlıydı. Bak MOM'a yapmaya kalktılar kadın haki ile üzerine gelen bazukayı patlattı. :)

Adamlarda istikbarat ağı var. Sanji'nin baratie de ki bağlantılarından tut da şeytan meyvesi ticaretleri yönetiyor adamlar. Yani mesela Kid gemilerini batırıyor adamlar kimin batırdığını biliyor. Sen ne kadar şu batırttı desen de onlar zaten ondan haberdar yani yemezler. Yeseler bile adam gönderiyorlar örn: Rockstar adam geldi mektup getirdi. Gitti.

Yani bunlar 1 gemi için birbirleriyle savaşacak tipler değil. Adamlar kurmuş düzenlerini gidiyorlar hazırlık yapıyorlar bir nevi. Pone çalsalar çalan adamı öldürüyorlar zaten. Big Mom Pedro'nun yaşamını almış, yani kolay değil o işler. Kolay kolay birbirlerine düşüremezsin bu iki gücü. Yani kolay kolay öyle küçük şeylerden birbirlerine girmezler. Çünkü savaştıkları an iki taraftan da ağır kayıplar olur ve bu ikisi içinde pek iyi olmaz.

O squadronun saflığından Roger'a olan kinindendi öyle anlar kolay kolay yakalanmaz ve her Yonkou böyle durumlara düşmez. WB yaşlıydı. Bak MOM'a yapmaya kalktılar kadın haki ile üzerine gelen bazukayı patlattı. :)
:)

OP evreninde CPnin daha aktif gösterilmesi gerekirken bu kadar pasif olmaları E. Odanın sıvamasıdır.

Devrimciler taa Şikibukailik mevkiine Kuma gibi güçlü bir adamı yerleştiriyor. Bir ihtimal Kuzan, Fujitora ve Vegapunkun da devrimci çikmaları olasılık dahilinde.

Korsanlar desen Dof NWnin girişindeki G5 üssüne Vergo gibi sağ kolunu koramiral olarak yerleştirmiş.

Denizcilerin casusu olarak bir fabrika hatası olan Corazon haini var ancak onun casusluk nedeni ailevi olduğu için sayılmaz.

Peki hükümetin istihbaratı olan CP ne iş yapıyor allasen, hiç Yonkoya adam sızdiramamış mı bu adamlar? Kıytırık süpernovalar bile şebeklik yapıp Yonkoya sızıp indirme planı yapıyor ama hükümette ve denizcilerde tik yok. Bir Jozu bir Jack yahut bir Tamago denizci çıksaydı fena mı olurdu?
smoothie'nin denizci çıkmasını istedim birden nedense
ya da jack. Düşünsene sırf bu sayede denizcilerin elinden kurtulmuş olsun, iki tokatlayıp aa sen denizcisin diye bırakmış olsunlar.
Ben hayal alemimde mutluyum :/

Yalnız burda daha karizma duruyor.:D
arkada kizaru var o bütün saflık puanlarını toplamış ondan :D

Bi teorim var bu konuda. İlerde açacağım. Biraz ucuk ama bi yerlerde dursun. Sakazuki'nin o 5 bunağı öldürüp Dünya Hükümetin en üst mercisi olacak ve Luffy'nin son rakibi olacağına dair.
Saka'dan son düşman olmaz, o kadar gücü yok diyeceğim ama silahı kapıp kafama sıkarsın diye korkuyorum. :ehe: Dedelerle de bir şeyler yaşar belki ama o kadar ileri gidebilir mi bilmiyorum. Denizcileri dizginleyen bir şeyler olduğu ortada. Yoksa o kadar güçlü bir oluşum neden bu kutsal malların emrinde olsun ki?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık