Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saldırı altındayken iteklemek başka arkadan gelip iteklemek başka.

Bir de ben zarar verme açısından lastik adam dedim. Basınç ile uçurarak zarar veremezsin.
Daha açıklama yapacak mecalim kalmadı ya herkes fanı olduğu adamı olmadığı seviyelere getiriyor veya sevmediği adamı ezmek için elinden geleni yapıyor uğraşamam daha fazla zaten.

Son düzenleme:
Nasıl karşılaştıramazsın meyve gücü bunu sağlıyor zaten aldığı hasarı direk absorbe ediyor ve buda onun gücü abicim anlamak mı istemiyorsun bana mı öyle geliyor Rob Lucci hakisiz Rokushiki teknikleri ile Luffy'nin meyve gücünü aşabilen saf gücü ile Luffy'e hasar vermedi mi?%40%50 gibi oranlar ile yorumu başka yere çekme meyve gücü aldığı hasarı sıfırlıyor veya azaltıyor buda onun gücü ve daha dayanıklı bitti gene aynı yere geldik.Bu adam zamanında 3 tane Rokuougan yiyip oluk oluk kan kustu zor bela Lucci'yi yendi dayanıklı olmayan bir adam(meyve gücü ile) o saldırıları yediğinde Allahına kavuşurdu.
Moria Luffy'yi kara kutu içine alıp golem modda pestilini çıkardığında Luffy % kaç hasar aldı ? %0! Çünkü hasar alsa idi ciğerleri ağzından çıkmış olurdu dimi ? Bu yüzdeler saldırının içeriğine göre değişir. Yeri gelir hiç hasar almaz yeri gelir %70 hasar alır. Meyvesiz birine 10 tane saldırı yap bir de Luffy'ye yap. Meyvesiz adam 10 saldırıdan toplamda (%100*10) %1000 hasar alıyor Luffy %500 hasar alıyorsa sen Luffy'ye daha dayanıklı diyemezsin. Çünkü aynı hasarı almıyorlar. Arkadaş da mis gibi Marco örneğini vermiş. Onu da oku. Anlatmak istediğimle aynı mantık zaten:

Bende bu tarz bir şey yazıcaktım.Luffy'nin meyvesi Luffy'i daha dayanıklı yapıyor sanılıyor.Savunmasını arttıran bir etken sadece.Mesela Marco'nun meyve Marco'yu daha mı dayanıklı yapıyor ? Hayır.Savunmasını artıyor sadece.Adam meyvesi açıkken acı hissetmiyor ki dayanıklı diyelim.Savunma daha genel,dayanıklılık özel gibi bir şey aslında.
Bunu diyorum ben de ama... :oops:

Daha açıklama yapacak mecalim kalmadı ya herkes fanı olduğu adamı veya sevmediği adamı ezmek için elinden geleni yapıyor uğraşamam daha fazla zaten.
Basınç altında saldırı yapıp itelemek daha büyük meziyet bunun açıklancak tarafı yok.

Luffy ile Zoro kıyaslanacaksa.(g4 ve Asura olmadan)
Luffy biraz daha öndedir. H.haki farkı vardır belki g2'nin saldırı gücüne etkisi değil ama g2'nin hızına etkisi faktörüyle biraz öndedir.

Zoro olası bir dövüşte Luffy'e saldırmakta zorlanır yine Luffy önde götürür ama dövüş saatler hatta günler sürer.
Luffy'den daha güçlü saldırıları olan Katakuri bile Luffy'i yıkamadıysa Zoro'da kolay kolay yıkılmaz tabi illaki birkaç saldırısıda isabet edecektir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık