Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mayınlı bölgeye girdin sen dostum :D Buralar karışacak birazdan :)
Fikirleri tarışma yerindeyiz zaten : ))
Saygısızlık yapılmadığı sürece benden farklı düşünenlerin fikirlerini okumayı, fikrimi belirtmeyi seviyorum. Birçok kez farklı düşünsekte Densetsu. isimli forumdaş şu ana kadar beni eziklemedi sağ olsun : ))
Ama forum geneli için Mızrağım kırık, kalkanım hazır bekliyorum : ))

Fikirleri tarışma yerindeyiz zaten : ))
Saygısızlık yapılmadığı sürece benden farklı düşünenlerin fikirlerini okumayı, fikrimi belirtmeyi seviyorum. Birçok kez farklı düşünsekte Densetsu. isimli forumdaş şu ana kadar beni eziklemedi sağ olsun : ))
Ama forum geneli için Mızrağım kırık, kalkanım hazır bekliyorum : ))
Herhangi bir kişiye karşı uyarı falan değildi. Gırgırına sadece. Sabahtan beri Luffy-Zoro muhabbeti dönüyordu da ortam sıcak hala onu demek istedim.

Hazır kıta Luffy nin askerleriyiz :)))

Herhangi bir kişiye karşı uyarı falan değildi. Gırgırına sadece. Sabahtan beri Luffy-Zoro muhabbeti dönüyordu da ortam sıcak hala onu demek istedim.

Hazır kıta Luffy nin askerleriyiz :)))
Kişisel uyarmadığının farkındayım tabi. Bu ara yetişemeyince son sayfadan takılıyorum genel tartışma vs. Onun için bazen kaçıra biliyorum tartışma konularını.

:good:

"Luffy Mingo'yu yendi. Law'ın Rosinante sebebiyle bir şeyler yapması gerekiyordu yaptı. Yoksa Luffy en güçlü iki saldırısına Dof'u yenerdi. İlk kez G4 göreceğiz diye bölümeler uzadı da uzadı. Luffy bir çok kişiye göre, kalbur üstü her karakterden güçsüz olabilir ama bana göre Luffy > Dof. " Diyenlerdenim ben de : ))
Gerçi bilmiyorum ben de diyebileceğim kadar çok olmayabilir böyle düşünen : ))
Normal şartlarda Mingo dayak yiye yiye de olsa kazanırdı o dövüşünü. Bunu gösterdi. Bu birincisi.

Ikincisi ise Luffy dövüşünü kucaklarda taşındığı an kazandı zaten Mingo.

Luffy birçok karakterde olduğu gibi rakibini yendiğinde ondan güçlü olmadı. Mingo da bunlardan bir tanesi sadece.

Luffy Teach'i yenene kadar belki 1-2 tane teke tek dövüş çıkarır. O da belki.

Mangada gözükeni söylemek de fanboyluk mu oluyormuş ? Ok :byee:

@Alpamis

Doffy mevzusundan bahsediyorim yav.Handikap yok deyip de Luffye bellamy hasar verdi diyorsun.
Law da Dof'a verdi diyorum ama Bellamy'nin verdiği hasar o kadar olmasa bile Luffy bunun üstüne daha fazla dövüş yaptı diyorum. Ayrıca herkes Bellamy'i küçümsüyor ama bu adam Luffy'i öyle ya da böyle baya bir hırpaladı. O sıra ki çizimleri iyi bir bakın. Mangaka özellikle bilerek yenilen darbelerin ne hale soktuğunu Sanji'de de çizdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık