Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlginç bir şekilde bana hep Karasakal'ın sağ kolu Laffitte gibi gelmiştir. Fakat ilerde Hasırşapkalarla kapışacaklarını göz önünde bulundurursak Shiryuu olabilir. Her zaman sağ kolun(kaptandan sonra en güçlü kişi anlamında) first mate olmadığına bir örnek niteliğinde.

Arkadaşlar bir sorum olacak. Zoronun tayfada sağ kol olduğu geçiyor mu mangada veya animede ben hatırlamıyorum.( gerçekten merak ettiğimden soruyorum art niyet aramayın yani :) )

Luffy Kata'yı tek alacak.

İmparatora kafa tutmaya başlayan koka yaptırmaya zorlayan birisi artık.Aynı ligde dövüşebileceğini ben o tek yumruktan anladım.Sağ kolu her türlü geçer Luffy.Kata tehlike olarak görüyorken bırakalım diyeceğini de sanmıyorum.Luffy farkı koyup üstünlüğünü gösterecek Katakuri de çok geç olduğunu anadan başkasının alamayacağını anlayacak.
Luffy zaten çoktan amiral alabilecek seviyede ;)

Vista, Marco, Croco ve sayisiz komutanin karsisinda durmus Aka seviyesindeyse Luffy neden Cracker'i tek alamiyor? Aka degil Kizaru falan diyorsaniz o kadar bariz fark yoktur aralarinda.

İlginç bir şekilde bana hep Karasakal'ın sağ kolu Laffitte gibi gelmiştir. Fakat ilerde Hasırşapkalarla kapışacaklarını göz önünde bulundurursak Shiryuu olabilir. Her zaman sağ kolun(kaptandan sonra en güçlü kişi anlamında) first mate olmadığına bir örnek niteliğinde.
Ilginç degil, ben de oyle düşünüyorum. Adam Teach'i savas lordu yapmak için, schicibukai toplantısına sızdı, Karasakal'a sadakati, seride az yer almalarina ragmen, birkac sahnesinde dikkat çekiciydi. Kaptan ben olayim diyen Pisarro'ya atar falan yapiyor diye hatırlıyorum. Kafası da zehir gibi.

Kasdan ve Karasakal korsanlarının ilk uyesi olmasindan başka bir numarasını göremediğimiz, beyin yoksunu Burgess'ten ve kılıç ustası=zoronun rakibi=sagkol matematigi nedeniyle 6.kat mahkumlari arasindan hizlica sıyrılıp fazlaca yuceltilen, temel tayfa uyelerinden bile olmayan, mf'da hemen tayfanin dağılmasından bahseden, bencil ve guvenilmez Shiryuu'dan daha iyidir Laffite reis.

Tayfaya ilk katilanin sag kol olmadığını, canımız kızıl saç korsanları da gosterdi zaten: Yasopp-Beckmen

Ilginç degil, ben de oyle düşünüyorum. Adam Teach'i savas lordu yapmak için, schicibukai toplantısına sızdı, Karasakal'a sadakati, seride az yer almalarina ragmen, birkac sahnesinde dikkat çekiciydi. Kaptan ben olayim diyen Pisarro'ya atar falan yapiyor diye hatırlıyorum. Kafası da zehir gibi.

Kasdan ve Karasakal korsanlarının ilk uyesi olmasindan başka bir numarasını göremediğimiz, beyin yoksunu Burgess'ten ve kılıç ustası=zoronun rakibi=sagkol matematigi nedeniyle 6.kat mahkumlari arasindan hizlica sıyrılıp fazlaca yuceltilen, temel tayfa uyelerinden bile olmayan, mf'da hemen tayfanin dağılmasından bahseden, bencil ve guvenilmez Shiryuu'dan daha iyidir Laffite reis.

Tayfaya ilk katilanin sag kol olmadığını, canımız kızıl saç korsanları da gosterdi zaten: Yasopp-Beckmen
BB tayfasında en çok beğendiğim ve merak ettiğim kişi Laffitte

Bana kalsa bizim kaptanın sağ kolu ussop. Neden diye sormayın düşünürseniz cevabı bulursunuz. Sonuçta sağ kol olmak güçte yatmıyormuş.

Bizim tayfada sağ kol olayı falan yok.Diğer tayfalar da ast-üst ilişkisi daha belirgin.Yonko tayfası olsun,Dof'un tayfası olsun vs. böyleler.Daha ciddiler bu yüzden.Bizimkiler ise tam bir gevşek.Samimiyet çok daha fazla bu yüzden sağ kol olayı falan yok.

Tabii dışardan bir gözle bakan muhtemelen Zoro'yu sağ kol olarak görür.Hatta anime de Barto Zoro için sağ kol demişti diye hatırlıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık