Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
One Piece haftaya kapakta ve renkli sayfayla çıkacak. Ayrıca dergi gelecek hafta resmi olarak cumartesi günü çıkacağı için bölüm de erken gelebilir.

Sen Zoro'yu o kadar gösterme.. Gösterdiğinde de 3 kişi bir adama daldır o_O:fool:

Zoro ya shogun'u ya da sağ kolu indirir.

Hiçbir yonkou 2 milyardan aşağı ödüle sahip değildir. Ama 5 çok fazla.

Sağ kol ödülü olarak da en fazla 1.5 milyar bekliyorum. O kişi de Kaido'nun sağ kol olabilir. Çünkü yonkou komutanları içinde en fazla yıkım ve tehlike yaratan adamlar Kaido'nunkiler gibi duruyor. Bir ihtimal de Marco Beyazsakal, efsane meyve ve Bb ile dövüşmüş olmasından dolayı bu ödülü alabilir.
En az ödül Marcolarda olmalı bence. Ödülün sadece güçle alakalı olmadığınıda net olarak görmüş oluruz. Bigmom ile WB bir mi? Biri boğazı için adaları sömürüyor. Diğerinin özgür olmak ve kendince bir aile kurmaktan başka bir derdi yok. Dünya Hükümeti ile ilgili bir derdi var mı yok mu o bile belli değil. Tarafı belli ama o yönde faaliyeti yok gibi. Yani WB'nin ödülü Kaido'dan, BM'den az deseler şaşırmam.

One Piece haftaya kapakta ve renkli sayfayla çıkacak. Ayrıca dergi gelecek hafta resmi olarak cumartesi günü çıkacağı için bölüm de erken gelebilir.
Güzel haber için teşekkürler

Son düzenleme:
Sen Zoro'yu o kadar gösterme.. Gösterdiğinde de 3 kişi bir adama daldır o_O:fool:

Zoro ya shogun'u ya da sağ kolu indirir.

Hiçbir yonkou 2 milyardan aşağı ödüle sahip değildir. Ama 5 çok fazla.

Sağ kol ödülü olarak da en fazla 1.5 milyar bekliyorum. O kişi de Kaido'nun sağ kol olabilir. Çünkü yonkou komutanları içinde en fazla yıkım ve tehlike yaratan adamlar Kaido'nunkiler gibi duruyor. Bir ihtimal de Marco Beyazsakal, efsane meyve ve Bb ile dövüşmüş olmasından dolayı bu ödülü alabilir.
Ödül konusunda çok sıçramalar oldu ama 5 milyar cidden fazla. :D

Kaido'nun sağ kol için 1.5 ideal gibi. Marco bence de daha yüksektir.

En az ödül Marcolarda olmalı bence. Ödülün sadece güçle alakalı olmadığınıda net olarak görmüş oluruz. Bigmom ile WB bir mi. Biri boğazı için adaları sömürüyor. Diğerinin özgür olmak ve kendince bir aile kurmaktan başka bir derdi yok. Dünya Hükümeti ile ilgili bir derdi var mı yok mu o bile belli değil. Tarafı belli ama o yönde faaliyeti yok gibi. Yani WB nin ödülü Kaidodan BM den az deseler şaşırmam.
Ödül sadece güçle alakalı değil ama güçten de bu kadar ayrı tutulmamalı. Genelde kaptanların ödülleri salt güçle ilgili olmuyor. Misal X kaptan hem güçlü olduğu için hem de emrinde çok tehlikeli adamlar olduğu için daha fazla ödüle sahip oluyor. Bir çatı altında toplanan bu adamlar oluşum olarak daha çok tehlike arz ettikleri için bu oluşumu bir araya getiren kişi daha tehlikeli olarak görülüyor.

Kaido'nun ödülü Beyazakal'dan yüksek olursa ben de şaşırmam. Çünkü adam manyak. Ne yapacağı belli değil :) Lakin Beyazsakal hükümet için tehlike arz etmese bile (Kaido ya da Bm kadar) DEGA olması nedeniyle bir prestiji var. DEGA'nın 1. Tümen komutanı olabilmek de basit bir şey olmasa gerek. Bunu geçtim, dediğim gibi serinin en özel 3 meyvesinden birine sahip ve Bb korsanları ile dövüştü. Bunlar etkili olacaktır ödül konusunda. Eğer Shanks Wb gibi kendi halinde biriyse ödülleri;

1- Shiryuu
2- Marco/King
3- King/Marco
4- Beckmann
5- Katakuri

Şeklinde bekliyorum.

Katakuri 'nin ödülü bence Beckman ve Marco'dan fazla. Kaidonun yıkımcısı belki geçer ödülde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık