Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'den hiç hoşlanmam. Bu sapık olmasından kaynaklanıyor fakat eline sağlık.
Hem ticari kaygılarla caanım karakterleri sapıklaştır hem de ben sapık sevmiyorum de : ))

Şaka bir yana Sanjiyi de Brook'u da severim ama şu sapıklıkları olmasa daha çok severdim ve Brook en sevdiğim karakter olurdu. Bu yüzden Shanks : )) Onda da bir sapık potansiyeli var da.. Hayırlısı bakalım.

Ace'in haki kullanıyor oluşu logiaların da haki kullandığı fikrini destekliyor, hatta kanıtlıyor. @Densetsu no Samurai bir kez daha haklı çıkmanın gururunu yaşıyor. Kendimi alkışlıyorum:alkis::respect::fool:
Internet explorer mı kullanıyosun.?

Neyse artık, bi 7-8 sene sonra uğrar cevabı kontrol ederim, görüşmek üzere..

Yav aklıma hep şu karikatür geliyor :fool:,

Hocam bana darılma ama sana ne göstersem kabul etmeyeceğini baştan bildiğim için pek tartışmaya girmek istemiyorum.

Ama sana şunu söyleyebilirim. Bir karakteri sevmek için güçlü olmasına gerek yok bir karakteri sevmek genel anlamda sevmek demek yani her yönü ele alınması lazım.

Sanjinin yeni dünyada hep dayak yediği konusunda haklisin bak bunu bir sanji sever olarak inkar edemem ama bunlar sanjiyi sevmemem içim bir neden değil çünkü time skip den önce sevgimi kazanmış zaten ve hep sabırla bekleyip onun parlamasını bekleyeceğim.

Ben OP ile büyümüş biriyim yani büyümüş derken gerçek anlamda diyorum 2-3 sınıfta başladım ben bu seriye ve her karakterin parladığı zamanların olduğunu bildiğim için sanji için de o vakit geleceğini biliyorum sadece sabır gerekiyor ve bende o sabır var.
@Chrollo Lucilfer ilk cümleme bak :) senin saydıklarını saymadım çünkü arkadaşımızın kabul etmeyeceğini biliyordum ve hakli çıktım:) Bu arada uzun uzun saymışsın epic sahneleri eline sağlık. :sapkali:

Caesar meyve gücüyle zeus ve prometheus'u engelleyebilir mi ? Biri ateş diğeri bulut. Oksijeni keserse ateş ortadan kaybolur normalde ama bunun içinde ruh da var ?

Caesar meyve gücüyle zeus ve prometheus'u engelleyebilir mi ? Biri ateş diğeri bulut. Oksijeni keserse ateş ortadan kaybolur normalde ama bunun içinde ruh da var ?
Prometheus'u kesinlikle engeller hatta yeteri kadar uzun süre oksijensiz bırakırsa öldürebilir bile ama Zeus'la arasında bir etkileşim olacağını sanmıyorum, homie'ler her ne kadar ruh barındırıp canlılık özelliği gösteren "şeyler" olsalar da bazıları özünde cansız maddeler olduğu için (bulut gibi) oksijene ihtiyaç duymuyor olabilirler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık