Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bencede daha dövüşmezler ama cp0 dan birisi hazır bu arc ortaya çıkmışken insan ister istemez lucci yi düşüniyor :) bakalım herhalde lucci bundan sonra luffy ye saygı duyacaktır ve yoluna çıkacağını pek sanmıyorum sonuçta cp0 devrimciler ve yonkolarla uğraşmak zorunda.
Çıkan da boşa çıkmamıştır dediğin gibi de bakalım ne olacak. Gerçi belli olmuyor bize önemli gelen es geçilip. Önemsiz gördüğümüz noktadan bir şeyler çıkabiliyor

Editörlerin ciddi bir etkisi olduğunu zannetmiyorum. Nadir yerlerde el atıyorlar. Onun dışında seri, Oda'nın. Birkaç ay önce Topkek arcı için editörün "yarısından çoğu bitti" gibi bir açıklaması vardı. O süreyi çoktan geçti diye biliyorum. O yüzden editörü takan yok. Oda istediği gibi çekip uzatıyor. Ayrıca herhangi bir editör bu kadar saçmalığa bir yerde "dur, şöyle olsa daha iyi olur" derdi herhalde :oops:
Matematiksel olarak 872. bölümde bitti. :( Matematiği benim editörlerin lafının üzerine %33.33 eklemek lazım dememle yapılmış olsa da aşağıda yer alıyor. :oleyo: En azından başlangıcını da yazmıştım.

825'te başlıyor ark, 848. bölümde yarılandığı söyleniyor. Hikaye bazlı olarak ama olsun. 24 bölüm olmuş arc başlayalı. 24'e %33.33 ekleyecek olursak 32 bölüm eder. Bunu da iki ile çarparsak 64 bölüm yapar. 825'e 64 bölüm eklersek 889 yapar. Ben çok bile söylemişim sanırım. :(

Editörler dengesini bozdu galiba.Bu arcı çok hızlı geç dediler ve adam ne yapacağını şaşırdı.Bu kadar tesadüfleri Pudding bile sevmez yoksa normalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık