Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Birkaç kez dile getirdim ama yine getirecem bu Vinsmoke ailesinin baba hariç şekli şemalı çok kötü be, hele anlam veremediğim saç ve elbiseleri :/
Oda çok kötü tasarlamış bence bu aileyi.
Bi ablamız kurtarıyor ucundan.

Hepsi ölmeyi hakediyor.
Katakuri reis jelibonla headshoot çeker umarım.
Bu Germa zibidileri hakkındaki en doğru temenni bu olsa gerek. Sanji'ye yaptığı hiçbir şey için kızmamıştım, taa ki Germa'yı kurtarmak istediğini söyleyene kadar. Bırak da Ana bunların hepsini çiğ çiğ yesin arkadaş ne zora sokuyorsun tayfayı? Tamam ölmüş annesinin iradesini devam ettiriyor, anlamıyor değilim ama yine de hak veremiyorum reyize.

Bu Germa zibidileri hakkındaki en doğru temenni bu olsa gerek. Sanji'ye yaptığı hiçbir şey için kızmamıştım, taa ki Germa'yı kurtarmak istediğini söyleyene kadar. Bırak da Ana bunların hepsini çiğ çiğ yesin arkadaş ne zora sokuyorsun tayfayı? Tamam ölmüş annesinin iradesini devam ettiriyor, anlamıyor değilim ama yine de hak veremiyorum reyize.
Reiju ile olan konuşmaları mı etkili yoksa salt bi aile hissi ile mi yaptı bilemiyorum ama filminden animesine bi çok yerde o kadar çok işlendi ki bu olaylar bazen cidden her şeye rağmen insan böyle mi hisseder aileye karşı diye merak ediyorum.
Her ne kadar pisliğin önde gideni de olsalar sanırım Sanji bu gen deneyi muhabbetine sebep bi yerde onları anlamaya ve duygusal düşünüp onlar adına bi çıkar yol bulmaya çalışıyor galiba. Annesi olmasa o da böyle olacaktı belki de. Babasının deneylerinden dolayı onlara nefret beslese de hepten suçlu bulamıyor sanırım. Reiju istisna olmuş ya da başka bi tabirle daha başarılı bir deney olmuş ama babalarına itaat etmeye kadar proglamış şerefsizler.

Luffy bunların anne tarafından gelen genlerini çıkarır yakında.

Ichiji'den bir şeyler bekliyorum bu arada. Oda kendisini saklıyor ve hep karizmatik çiziyor. 2 komutan dışında herkesi alabilecek bir havası var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık