Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

luffysam

Aynen onu unutmustum. Doldurma karakter atar araya :D

Madara olumsuz, rinnegan var. Kaidou falan gercek bedenine zarar veremez Madara'nin son halinin. OP'ye cok fazla gelirdi -Nadir sevdigim karakterlerden birisiydi Naruto'da-. :D
Verebilir zarar. Madaraya leeonun hocasının adı neydi o bile tekme tokat zarar verdi. Kaido ezer geçer o bedeni.

Forumda yeni olduğum için bilgi sahibi değilim. Forumda Mihawk hakkında bu kadar çok konuşulmasının ve savunulmasının nedeni nedir?
Mihawk Zoro'nun hedefi, onu yenip oturacak zirveye. Dolayısıyla Mihawk ne kadar güçlü olursa Zoro'da seri sonunda o kadar güçlü olacak. Bazı üyelerimiz "Zoro'nun çok güçlü olmasını istiyoruz o yüzden Mihawk yonko seviyesidir." diye kısa kesmek yerine "Kılıcı bir salladı, buz dağını kesti." ya da "Tek kollu Shanks'ı küçümsedi." gibi ifadelerle işi uzattıkları için bu kadar çok konuşuluyor.

Mihawk Zoro'nun hedefi, onu yenip oturacak zirveye. Dolayısıyla Mihawk ne kadar güçlü olursa Zoro'da seri sonunda o kadar güçlü olacak. Bazı üyelerimiz "Zoro'nun çok güçlü olmasını istiyoruz o yüzden Mihawk yonko seviyesidir." diye kısa kesmek yerine "Kılıcı bir salladı, buz dağını kesti." ya da "Tek kollu Shanks'ı küçümsedi." gibi ifadelerle işi uzattıkları için bu kadar çok konuşuluyor.
+123456789

Grandline'a birlikte giren grubun ailelerinden hep önemli kişiler çıktı. Luffy, Usopp ve Sanji'nin babaları malum. Muhtemelen Nami ve Zoro'nun da geçmişte önemli bir şeyler yapmış bir aile bireyi çıkacak.
Üstadım ben de senin gibi düşünmekteyim Korsanlar Kraliçesi ümit etmekteyim... veya bir ülkenin önce ki hanedanlığından olabilir. Nami'e benzer bir karakter görmedik Bellemere-san da Roger tayfasından olabilir güçlü bir kadın Arlong bir tekmeyle yere serdi malumunuz...

demek bütün mesele bu. Açıklama için teşekkür ederim.

Zoro ve Sanji arasındaki çekişme hakkında ne düşünüyorsunuz? aralarındaki güç savaşı mı yani kim daha üstün durumu mu yoksa başka şeyler de var mı? son olarak birbirlerine gerçekten değer veriyorlar mı? düşüncelerinizi merak ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık