Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akainu ve aokiji aslında dövüşmediler. Dövüşmüş gibi gösterdiler. Dünyanın geleceği için aokiji bacağını feda etti. Akainu da az biraz zarar gördü ve gerçekçi oldu kavga. Sonra akainu filo amirali olup aokiji de teachi kontrol altında tutmak için ajan olarak teache girdi. Dünyaya da bunlar 10 gün dövüştü bilmem ne oldu diye yaydılar.

Diye düşünüyorum.
Bu dediğin imkânsız gibi. Goroseilere de mi numara çekiyorlar? Akainu ve Goroseiler arasındaki konuşmaya bakarsak gerçekten dövüşmüşler.

Sabody'de tayfanın parçalanması ve Ace in ölümü luffy nin kendi güçsüzlüğü ile doğrudan alakalı şeylerdi. Zira o sırada luffy yi korumak için ölen bir Ace görüyoruz. Olaylar sonrası luffy güçsüzlüğü için pişmanlık duyuyor ama yeni dünyada bunu destekleyecek bir şey görmüyoruz. İnsan bir olgunluk bekliyor ama bu yok. Abisinin ölümünden sorumlu doğrudan iki kişi var ama adlarını bile anmıyor. Halen daha bakarız modunda, işler bir şekilde yoluna girer mantığında takılıyor. Big mom sana nerede o sözler dediğinde madem ki eziksin dönüp arkanı gideceksin. Orada arkadaşlarının hayatı söz konusuyken dönüp yumruk atıyorsun sonra da bayılıyorsun. Big mom herkesi ezeceği sırada bomba patlıyor. Pehh... Dof dövüşünde de hakisinin bitmeye yakın olduğunu biliyor ama gene de saldırmaya devam ediyor. Sonuç? Halk tarafından kurtarılan bir adam. Luffy yi kahraman yapmaya çalışan bir oda var önümüzde. Aynı luffy değil miydi baa da jinbei ye küfreden bunun için? Niye aksini yapıyorsun o zaman. Luffy hep bencil bir adamdı bu belli. Fakat kavgaları kademeli gidiyordu ve tayfa da kendine yakın kişilerle dövüşüyordu. Şimdiki düşman için koca tümen toplansa yetmiyor. Bu pervasızlık niye öyleyse şimdi. Ben en çok yumruk mevzusuna takıldım gitmeyecek de herhalde. Kadın düşmese de kahrından ölecek bu gidişle zaten. Ne bileyim o düğün olsaydı luffy ler oraya hiç gitmeseydi sonradan sanji zor bir zamanda koşup gelseydi daha tutarlı olurdu. Ya da sanji ölseydi ne bileyim. Bir sürü şey ama bu değil. Yeni dünyadan beri luffy yi sevmiyorum ama şu arc bildiğin uyuz oldum
İşte ben bu yüzden Ace kraldır diyorum. Ace'nin kardeşini öldüreceksin, ama Ace hala kalkıp yok ben yonkou indirecem, yok ben kk olacam diyecek :artiz:

Tüm dünyada arar adamları gücü yeterse öldürür yetmezse denerken ölür :respect:

İşte ben bu yüzden Ace kraldır diyorum. Ace'nin kardeşini öldüreceksin, ama Ace hala kalkıp yok ben yonkou indirecem, yok ben kk olacam diyecek :artiz:

Tüm dünyada arar adamları gücü yeterse öldürür yetmezse denerken ölür :respect:
İntikam peşinde koşsun demiyorum. Hayat tarzına uygun olmayabilir. Fakat o denli sevdiğin birinin ölümü sende anlık bir acı bırakıyorsa samimiyetine inanamam. İki yıllık eğitim geçiriyorsun ama dof dövüşü ortada. Duman oluyorsun. Ben luffy'de bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacak duruşu göremedim. Adam vivre kart ilk yandığında Ace in kendi maceraları var ve en çok kendisine yardım edilmesinden nefret eder diyor ama tutsak edildiğinde koşa koşa savaşa gidiyor. Eğer bu kadar seviyorsan bu adamı ölümü seni olduğun kişiden farklı birine döndürmeli. Zoro biraz ciddi ol yeni dünyadayız dediğinde adam ufo hareketi yapıyor. Açık şekilde iki yıl öncesinin en çok acı verdiği Zoro olmuş.

İntikam peşinde koşsun demiyorum. Hayat tarzına uygun olmayabilir. Fakat o denli sevdiğin birinin ölümü sende anlık bir acı bırakıyorsa samimiyetine inanamam. İki yıllık eğitim geçiriyorsun ama dof dövüşü ortada. Duman oluyorsun. Ben luffy'de bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacak duruşu göremedim. Adam vivre kart ilk yandığında Ace in kendi maceraları var ve en çok kendisine yardım edilmesinden nefret eder diyor ama tutsak edildiğinde koşa koşa savaşa gidiyor. Eğer bu kadar seviyorsan bu adamı ölümü seni olduğun kişiden farklı birine döndürmeli. Zoro biraz ciddi ol yeni dünyadayız dediğinde adam ufo hareketi yapıyor. Açık şekilde iki yıl öncesinin en çok acı verdiği Zoro olmuş.
Ben diyorum intikam peşinde koşsun. Önemli şeyler vardır, önemsiz şeyler vardır, kk olmak kardeşini keseni bulup öldürmekten daha önemli olamaz mesela :artiz:

Ben diyorum intikam peşinde koşsun. Önemli şeyler vardır, önemsiz şeyler vardır, kk olmak kardeşini keseni bulup öldürmekten daha önemli olamaz mesela :artiz:
Akainu yanlış adamı deldi, diğer iki kardeşte kin falan gütmez. Biri Ace'nin meyve ayağına çöker beleş meyveye, diğeri zaten kafa bir dünya.

Bence de intikam önemli.Sabo zaten adam değildir onu salla da Luffy Teach'i sırf kklık yolunda bir engel diye indirecekse Ace'den kardeşim diye bahsetmesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık