Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gerçekten güçlü bir karakter olsa Luffy'nin dediği gibi, Oda gözümüze sokardı. Kestikleri çöp karakterlerdi. Pica'ya bile güçlü demiyorum ama Zoro'yu belli bir süre oyaladı. Belirli bir seviyede olan karakterler kendilerini belli ediyorlar. Brulee güçlü mü? Bence değil. Ama o bile kendini gösterdi belli süre. Luffy'nin kopyasını oluşturup oyalayarak. Kaldı ki Ayartan Ormanı bugüne kadar Homiesler ile beraber korumuş. Hyouzou ne yapmış? Background'a bakarak bu çıkarımlarda bulunuyorum kısacası.
Ben adamın çok güçlü olduğunu iddia etmiyorum zaten. Sadece fazla küçümsendiğini düşünüyorum. Bir şey yapamaması Zoro'nun karşılamasından dolayı. Yoksa belki de Robin'i kesecekti. Neyse seri için hiçbir önemi olmayan bir adam hakkında gereğinden fazla konuştuk. :/

Bölüm sayısını hatırlamıyorum. Neyse kanıtlanabilecek bir şey değil, önemli bir mevzu da değil. Sadece fikrinizi merak etmiştim. Benim fikrim değişmedi hala.:sapkali:
Bana Hyouzunun neden Chopperi yenebileceğini düşündüğünü açıklarsan fikrini değiştirebilirim belki.
Çünkü yazdığın diğer sebepleri çürütecek şeyler söyledim hala tatmin olmadıysan belli ki başka bir şeyler var.

Ne diyorsun, iki gün durdurmamışlar nickimi. :S
Zalımlar :(

Bana Hyouzunun neden Chopperi yenebileceğini düşündüğünü açıklarsan fikrini değiştirebilirim belki.
Çünkü yazdığın diğer sebepleri çürütecek şeyler söyledim hala tatmin olmadıysan belli ki başka bir şeyler var.

Zalımlar :(
Hayır canım sadece his diyebiliriz buna. Kesin cümle kurmadım hiçbir zaman farkındaysan. Kesinlikle Chopper yenemez demiyorum. Kanıtlanacak bir durum yok ortada. :)

Zoro ile Sanji'nin savaşıp aralarında dağlar kadar fark olan adamları aynı zorlukta aldığını gördün mü sen hiç?
En son Enies Lobby'de biri DJ ile diğeri Asura ile çok yakın güçteki adamları aldılar. 2 yıl sonra Sanji DJ'yi çoğu rakibine kullanırken Zoro'yu daha Asura kullanırken görmedik. Eğer Sanji bir şekilde güç artışı yaşarsa imkan veririm ama şu anki haliyle Zoro'nun alacağı birini onunla aynı zorlukta alamaz belli bir avantaj söz konusu olmazsa. 2y sonrasında Sanji Zoro'nun gerisinde kalmış gibi göründü bana. Yine de senin düşüncen böyleyse saygı duyarım. :sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık