Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O zaman ben de Zoro fanı oluyorum? Olurum sıkıntı yok. Severim zaten.:D
Haha :good: Sana ben 3 katana paket yaptırıp yollayım. Sevgin iyice artsın. Yani işin içinde Zoro olunca 'klasik zoro fanı' damgasını vurup, kafasını toprağa sokanlara kelimeler anlamsız kalıyor. Hep o fansavar anketi yüzünden oluyor ama. Günlük kota koymuş kendine belirli ölçüde saçmalıyor. Kişilik kazandı çünkü.

Malum üyeye fazla bir şey anlatmaya çalışmayın, kendisi hız bakımından Sanji>G4 LUFFY düşüncesini savunan bir birey.

Yorouchi

Sanji zeki o yüzden mi Zoro yardımcı kaptan değil? Luffy gerizekalı o zaman o da kaptan olmuyor mu yani?

Sanji ana 3 lüde bile değil. Zeki birini arıyorsan Luffyi yönlendiren o Namidir.
Namide de güç yok.Sanji hem güçlü hem zeki.Bir de şu ana üçlü muhabbeti sıktı artık.Ana 3lü devam etseydiler madem yola.Artık nereden kimi övüp kimi yereceğinizi şaşırdınız.Bu serideki tek gerçek Luffy ve diğerleridir.Ana üçlü imiş bir de :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
G4 Luffy, Sanji'ye vuramayabilir ne demek? Sanji, G4 Luffy'den kaçacaktır demek. Buda daha hızlı olduğu kanısına çıkıyor. Ümmet yetişemiyor azıcık yavaşla derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık