Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkesin yapabileceği ve yapamayacağı şeyler vardır. Kendisini kurtaran bir kardeşi var orada. Amiral ile dövüşürse ne olacağını çok iyi biliyor olması lazımdı. Sonrasında sıranın Luffy'e geleceğini de. Çünkü o durup dövüşe girerse Luffy'nin kaçmayacağı çok belli. Boşu boşuna öldü. Luffy'e gelince mesela şu anki BM durumunu göz önüne alalım. Reiju'yu kurtarmak için dışarı çıkmasına lafım yok. Ama savunma yapıp zaman kazanmak yerine BM ile dövüşmeyi seçerse yaptığı şey kaptanlık değil bencillik olur. Tayfası kaçana kadar zaman kazandırsın, sonra kendisi de kaçsın. Ben bunu korkaklık olarak adlandırmam. Kelimelere takılmamak lazım. Amacını gerçekleştirdi.

Bu arada bu da gelecek One piece bölümleriyle ilgili başlıklar:
Chapter 871: Patlama (Kale Çöker, Jinbei kayıplara karışır)
Chapter 872: Öfke Patlaması (Yıkılan kaleyi gören BM çılgına döner)
Chapter 873: Bardağı Taşıran Son Damla (Gear 5 / Sanji'nin Uyanışı)
Chapter 874: Bütün Kek Adasında Kaos (Herkes BM'ye Karşı)
Chapter 875: Chopper'ın Teşhisi (Chopper BM'e tanıyı koyar)
Chapter 876: Soy Faktörünün Sırrı (Judge ve Vegapunk'ın Hikâyesi)
Chapter 877: Tedavi (BM'nin tedavisi başlar)
Chapter 878: Silinen Hafıza (Pudding BM'nin Caramel'i yediği anı siler)
Chapter 879: Eve Hoş Geldin, Anne.
Chapter 880: Kandırıldığının farkına varmadan defolup gidin

Başlıklar onaylanmış değildir. Sanji'nin uyanış kısmı yüzünden doğru çıkmasını çok isterim.

Herkesin yapabileceği ve yapamayacağı şeyler vardır. Kendisini kurtaran bir kardeşi var orada. Amiral ile dövüşürse ne olacağını çok iyi biliyor olması lazımdı. Sonrasında sıranın Luffy'e geleceğini de. Çünkü o durup dövüşe girerse Luffy'nin kaçmayacağı çok belli. Boşu boşuna öldü. Luffy'e gelince mesela şu anki BM durumunu göz önüne alalım. Reiju'yu kurtarmak için dışarı çıkmasına lafım yok. Ama savunma yapıp zaman kazanmak yerine BM ile dövüşmeyi seçerse yaptığı şey kaptanlık değil bencillik olur. Tayfası kaçana kadar zaman kazandırsın, sonra kendisi de kaçsın. Ben bunu korkaklık olarak adlandırmam. Kelimelere takılmamak lazım. Amacını gerçekleştirdi.

Başlıklar onaylanmış değildir. Sanji'nin uyanış kısmı yüzünden doğru çıkmasını çok isterim.
Kaynak?

Aslında dövüş konusunda belli bir tecrübe edinmiş olmalı, karşısındaki bir amiral olsa bile. Fakat sırtı dönük bir biçimde saldırıyı savuşturamazdı sanırım. O pozisyonda dediğin gibi saldırıyı savuştursaydı Luffy şiş kebap olurdu ve seri biterdi. :)
Sen beni yanlış anladın, orada Ace'in kendini deldirmesi saçma diyorum. Oraya gelip yumruğun altına yatana kadar saldırıyı savuşturabilirdi sonuçta WB tayfasında takım kaptanı mı ney değil mi bu adam en azından bunu yapabilir. Bu yüzden orada bi senaryo zorlaması veya mantıksızlık sezinliyorum ve Shanks'in kolunu kaybettiği yere benzetiyorum.

Oda Dragon Ball'u anca dram farkıyla geçebilirim diye açıklama yapmıştı. Ölümsüz de dram olmaz ve bu seride kötü adamlar dahil kimse ölmüyor :) Bu yüzden en baştan can alıcı birini seçip öldürmeye karar verdi: Ace. Ölümü de zorlamaydı.

Ace'i çok fazla görmedik. Zaten bu kadar net olması gereken konularda net olduğunu gördük.

Yalnız düşmanı olarak gözükebilir. Ama bugün Ace'in dövüştüğü adamlar ile de arkadaş olduğunu gördük. O WB'nin ittifakına katılan adamlar zamanında Ace'in savaşırken çizildiği kimseler değil mi? :D Filler miydi yoksa?

Bu arada uykusunda uyuyan bir adamı öldürmeye çalışmakta adamlığın içinde sayılan bir şey mi?
Evet var. :)

Sonraki Bölümlerin isim trollemesini kim yaptıysa birilerini kandırmayı başarmış.

Luffy g5 açacak, Sanji içindeki süper gücü uyandıracak, sonraki bölümlerde bm için tedavi aşaması falan olacak he?

Ortalıkta ada bile kalmaz.

Sen beni yanlış anladın, orada Ace'in kendini deldirmesi saçma diyorum. Oraya gelip yumruğun altına yatana kadar saldırıyı savuşturabilirdi sonuçta WB tayfasında takım kaptanı mı ney değil mi bu adam en azından bunu yapabilir. Bu yüzden orada bi senaryo zorlaması veya mantıksızlık sezinliyorum ve Shanks'in kolunu kaybettiği yere benzetiyorum.

Oda Dragon Ball'u anca dram farkıyla geçebilirim diye açıklama yapmıştı. Ölümsüz de dram olmaz ve bu seride kötü adamlar dahil kimse ölmüyor :) Bu yüzden en baştan can alıcı birini seçip öldürmeye karar verdi: Ace. Ölümü de zorlamaydı.
O şekilde diyorsan haklısın. Sonuçta Yonko komutanlarından biri, o şekilde ölmesi bana da zorlama gelmiştir hep. Ölmesi gereken en ufak karakterleri öldürmeyip sadece bir arcta iki önemli kişiyi öldürmesi de ayrı bir mesele zaten. :/

Sanji'nin uyanışı
Kıllar diken!!!!

Vegapunk Judge FB'si 2sinin eski arkadaş olduğunu öğrendiğimden beri beklediğim bir şey hadi inş.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 53)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık