Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bak şimdi aradaki fark şu.Dışarıdan Kid'e deli olarak gözüküyor onun açısından bakarsak.Ama Kid bilmiyor ki Luffy'nin kutsalların kim olduğunu bilmediğini ve vurunca amiral geleceğini bilmediğini.Luffy cahil bu konularda ama Kid kendisi gibi bilgili sanıyor.O yüzden o yorumu yapıyor.Hani Luffy başına neler geleceğini bilerek vursa haklısın diyeceğim ama öyle olmuyor.Yaptığı yine çılgınlık elbette ama Kid'in yorumladığı şekilde değil.O açıdan bu Kid'den daha deli olduğunun bir göstergesi değil.Daha delidir belki ama o sahne kanıtlamaz bunu.
Konuşmanıza bakıyordum da, Luffy'nin vurduktan sonra ki ilk cümlesi 'üzgünüm çocuklar buna vurduğum için bir amiral buraya gelecek dimi' tarzında bir lafı yok muydu? Zaten Kuzan amiral seviyesini biraz tattırmış durumda. Luffy bunu bilerek vurdu diye hatırlıyorum.

Bir tartışmada yanılınca geri adım atmasını bilmeyenle tartışmayacaksın. Toksik bir ortamdan öteye götürmz öylesi, sonuca da bir şey katmaz. Benim gibi banlanıp banlanıp durursunuz sonra popoya popo dediğiniz için.

@Alpamis ile ikimiz de o şekilde hatırladığımız için onun üzerinden tartıştık.Yanlışsa tartışmaya açık değildir zaten bırakırım o konuda tartışmayı.

Ama emin misiniz ?

Zoro bilmiyordu kutsallar kim kesersem bu adamları neler olur hiçbir fikri yoktu.Bonney araya girmişti millet hayretle bakıyordu Zoro'ya.Zoro'nun bilmediği birşeyi bizim tayfanın bile aklı havada olarak gördüğü Luffy'nin bilmesi bence imkansız.Adam daha babasını gazetede ilk kez görüyor.Vurduktan sonra öğrenip sorması yada konuşulan lafları duyup şimdi amiral gelecek dimi diye sorması daha makul bence.

@Millennium Wizard
Zoro'nun durumu çok farklı. Gemiden ayrı indi, kayboldu ve tek basına bir kutsalın önüne geldi. Baktı adam pisliğin teki çıktı, keseyim dedi bilmeden.

Luffy ise uyarılmıştı, bunu bilerek yumruğu yedirdi. Birde Kid ile Luffy tartışıyorsunuz da, Kid kendi ağzı ile söylentilerdeki kadar deli dedi. Daha bir yoruma gerek yok bence

@Alpamis ile ikimiz de o şekilde hatırladığımız için onun üzerinden tartıştık.Yanlışsa tartışmaya açık değildir zaten bırakırım o konuda tartışmayı.

Ama emin misiniz ?

Zoro bilmiyordu kutsallar kim kesersem bu adamları neler olur hiçbir fikri yoktu.Bonney araya girmişti millet hayretle bakıyordu Zoro'ya.Zoro'nun bilmediği birşeyi bizim tayfanın bile aklı havada olarak gördüğü Luffy'nin bilmesi bence imkansız.Adam daha babasını gazetede ilk kez görüyor.Vurduktan sonra öğrenip sorması yada konuşulan lafları duyup şimdi amiral gelecek dimi diye sorması daha makul bence.
Yok, yumruktan önce öğrenmişti amiral geleceğini fakat hangi sahnede ve kimden öğrendiğini hatırlayamadım.

Yok, yumruktan önce öğrenmişti amiral geleceğini fakat hangi sahnede ve kimden öğrendiğini hatırlayamadım.
Tam emin olmamakla beraber Hachi söyledi diye hatırlıyorum. Yada Pappag. Sanırım boyun halkasının kolenin üzerinde patladığı sahneden sonraydı. Tam emin değilim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık